Dr. Andrew Moulden (Interviu): Kas Jums Niekada Nebuvo Sakyta Apie Vakcinas

Jeffry John Aufderheide

2009 m. Liepos mėn. 21

Interviu su Dr. Andrew Moulden *Lietuviška Versija* 09/07/21

1.) Daktare Moulden, ar galite mums šiek tiek papasakoti apie savo biografiją?

Aš esu 44 metų amžiaus ir visą savo suaugusiojo gyvenimą praleidau akademijoje, universitete studijuodamas, praktikuodamas bei tirdamas klinikinį sveikatos mokslą. Mano trauka smegenų ir elgesio mokslui atsirado nuo nuoširdaus noro rasti atsakymus į daugelį neatsakytų klausimų, tokių kaip – Kodėl mes esame čia? Kas mus daro žmogumi? Ir Kas sąlygoja tokias ligas kaip šizofrenija, demencija, išsėtinė sklerozė, mokymosi sutrikimai ir daugybę kitų dažnai sekinančių ligų.

Mano ekspertizės sritis yra smegenų neurofunkcionavimo vertinimas ir elgesio sutrikimai.

Turiu Biologinės Psichologijos Bakalauro laipsnį. Aš baigiau su pagyrimu turėdamas 88% surinkto vidurkio Nipissing‘o Univeritete, North Bay Ontario, Kanada, savo esminėje specializacijos srityje. Magistro laipsnis – Vaiko Raida su mano disertacija apie vaikų ir paauglių kalbos bei neurokognityvinę raidą (Laurentian Universitetas). Mano nebaigto aukštojo kurso įvertinimai, t.y. Smegenų ir Elgesio (98%) ir Neurobiologija (94%), buvo tvirti “A”. Aš pasiekiau panašų akademinio pasisekimo lygį studijuojant Magistro ir PhD laipsnius.

Mano PhD buvo Klinikinės-Eksperimentinės Neuropsichologijos srityje. Aš įgijau žemesnės pakopos specializaciją Pažintinio Neuromokslo srityje Otavos Universitete siekdamas PhD laipsnio. Mano visi PhD egzaminai buvo apie Įgytus Smegenų Pažeidimus ir Smegenų Posukrėtiminį Sindromą. Aš dirbau su Silpnų Smegenų Pažeidimų Asociacija kaip grupės lyderis ir, taip pat, atlikinėdamas praktiką PhD, su Toronto Galvos Traumų Asociacija. Mano PhD pagrindiniai egzaminai buvo apie įgytus Smegenų Pažeidimus. Mano klinikinis darbas buvo pašvęstas įgytų smegenų pažeidimų išaiškinimui.

Aš buvau Gamtos, Mokslų, Inžinierijos ir Kanados Tyrimų Tarybos stipendininkas, Ontario Protiniės Sveikatos Fondo stipendininkas, Ontario absolventas stipendininkas ir gavau 27 Apdovanojimus/stipendijas už akademinį bei klinikinį darbus, tyrimus ir puikų mokytojavimą atliekant praktiką Universitete. Aš buvau išrinktas tarp geriausių 1-5% greitosios medicinos pagalbos rezidentų Otavoje.

Aš dėsčiau Smegenų ir Elgesio, Neurologijos, Neuropsichologijos ir Neuropsichiatrijos paskaitas Otavos Universitete (1993-2005) bei vedžiau pilnus Neurobiologijos kursus Atlantos Baptistų Universitete Monktone, Newbrunswick Kanada.

Studijuodamas PhD, klinikinę praktiką atlikau Neuropsichologijos Klinikoje Baikresto Ligoninėje, Rotmano Tyrimų Institute – Toronto Universitete ir Credit Valley Ligoninėje, Otavos Sveikatos Mokslų Centre, atminties Sutrikimų Klinikoje. PhD disertacija buvo apie Funkcionuojančių Smegenų Atvaizdavimą ir Neuro-Elektrofiziologiją Toronto Universitete. Vėliau aš įgijau medicininį laipsnį McMaster‘io Universitete Hamiltone, Ontario.

Studijuodamas PhD mano papildoma susijusi praktika buvo Elgesio Neurologijos ir Klinikinės Neuropsichologijos srityse. Buvau renkamas sekretoriaus pareigoms atliekant medicinos mokyklos praktiką Neurologijos Klinikoje. Rezidentūros praktiką atlikau Psichiatrijos/Neuropsichiatrijos srityje. Aš įgijau Kanados Medicinos Rekomendacinį laipsnį (2006) išlaikęs esminių žinių (LMCC 1) ir klinikinių įgūdžių (LMCC 2) egzaminus, atitinkančius Jungtinių Valstijų Medicinos Licencijos Egzaminus.

Atlikinėjant klinikinę rezidentūrą, savo prižiūrėtojų buvau išrinktas tarp geriausių 1-5% greitosios medicinos pagalbos rezidentų Otavoje.

Aš pasirinkau pasišvęsti neuroelgesio ir neuropažinimo tyrimams bei vertinimams remdamasis savo PhD ir Magistro žiniomis, o ne praktikuodamas klinikinę mediciną. Aš įgijau Medicininį laipsnį tik tam, kad galėčiau labiau suprasti smegenų ir elgesio sutrikimus iš klinikinės medicinos pusės, o ne tam, kad tapčiau praktikuojančiu ir vaistus išrašančiu daktaru.

Pastaruosius keleta metų aš pasišvenčiau išsiaiškinti neurologinio elgesio pasekmes, susijusias su perdėtu imuninės sistemos stimuliavimu, neurologinio vystymosi sutrikimais ir, galiausiai, skiepais kaip pagrindiniu aplinkos sukėlėju keleto smegenų pažeidimų bei elgesio sutrikimų, kuriuos aš tyriau dar būdamas bakalauru.

Mano darbas bus pateiktas kolegų įvertinimui per ateinančius kelis mėnesius. Dabar peržiūra galima serijomis Tolerance Lost DVD, kadangi aš supaprastinau medicinę informaciją ir jos pateikimą taip, kad ji būtų suprantama tiek plačiai visuomenei, tiek skiepų žalos teismo ekspertams. Žalos įrodymų pavyzdžius aš pateikiau „pamatyk pats“ formatu.

2.) Daktare Moulden, mes suprantame, kad Jūs padarėte revoliucinį atradimą. Ar galite mums papasakoti apie tai?

Su malonumu.

Mano plačių tyrinėjimų ir metų metus trukusio darbo metu aš atradau tai, kad skiepai sukelia kraujotakos sutrikimus (išemiją) smegenyse ir kūne, tyliai vedančius į mirtį. Tai yra insultas – mums visiems gresiantis vienodai. Aš turiu priežastį tikėti, kad mes visi esame paveikti ir visi skiepai sukelia neįtikėtinai didėjinčius autizmo, konkretaus mokymosi bei dėmesio stokos sutrikimo, staigios kūdikių mirties, Persų karo įlankos sindromo, dementijos ir priepuolių, net kai kuriuos vėžinių susirgimų atvejus, ir dar daugiau.

3.) Kas paskatino Jus atsisakyti griežto ir, greičiausia, aklo kitų medikų požiūrio?

Smegenys ir nervinė sistema yra susieti labai ypatinga forma. Funkcijos yra lokalizuotos į konkrečias sritis. Aš studijavau smegenis ir elgesį, neuromokslą, klinikinę neuropsichologiją, vaikų neurovystymąsį, funkcinį smegenų atvaizdavimą, klinikinę neurologiją, klinikinę neuropsichiatriją, klinikinę mediciną, imunologiją, hematologiją, testavimus ir matavimus, taip pat ir priemones prielaidoms suprasti bei medicinos lavinimo technikas. Turėdamas daugybę skirtingų sričių patirties ir mokslinių žinių aš turėjau unikalią galimybę pastebėti klinikinės medicininos problemas. Kas link žmogaus smegenų, aš supratau jų „taikyklių ir įstatymų“ funkcijas, susijusias su smegenų žala, ir medicinos psichologijos mechanizmus, kurie unikaliai gali sukelti unikalius smegenų pažeidimų modelius tokiais būdais, kuriuos mano klinikiniai įgūdžiai galėtų aptikti, tačiau tradiciniai neurovizualiniai tyrimai – ne. Pirmasis „aha!“ momentas įvyko 2001m.

4.) Kas atkreipė Jūsų dėmesįirpaskatino pasidomėti bei tyrinėti giliau?

Aš matydavau iš medicinos mokyklos išeinančius pacientus, turinčius autizmą, – jie turėjo transkortikalinę motorinę afaziją, kalbos sutrikimo sindromą ir labai išskirtinį kaukolės nervų paralyžių, kuriuos galėjo sukelti TIK išeminis insultas. Gerai, kad aš iki medicinos mokyklos studijavau šizofreniją, silpnaprotystę ir tyrimus su smegenų vizualizacijos būdais bei smegenų ir elgesio įvertinimais, kurie padėjo pastebėti tai, kas jau senai buvo matoma – skiepų sukeltus išeminius insultus ir smegenų pažeidimus. Problema buvo tame, kad mes nežinojome nei kaip, nei kada, nei ką matuoti, jau nekalbant apie tai, kad turėjome ribotas priemones matuojant smegenų vientisumą esant sveikatos, ligos ar sutrikimo būklėje.

Prireikė keletos pastarųjų metų tam, kad išsiaiškinti kaip atsiranda išeminiai smegenų pažeidimai autizme, kurį matome, bei daugelyje kitų neurologinių vystymosi sutrikimų. Dabar aš manau, kad turiu atsakymus į šiuos klausimus, bent jau taip atrodo ir jų sprendimus.

Laukinis poliomielitas sukeldavo tuos pačius smegenų pažeidimus kaip ir VISI kiti skiepai. Išties, Guillian Barre sindromą ir daugybę kitų neurologinių sutrikimų sukelia bendras sužalojimo mechanizmas, nors skirtingiems individams pasireiškia dėl skirting veiksnių. Tai yra išemija – dėl sutrikusios kraujotakos mikrocirkuliacijos dalyse. Mes tiesiog neįvertinome to, kas buvo tiesiai prieš mūsų akis.

Vieni iš mano pirmųjų atvejų buvo keletas Autizmo ir Šizofrenijos pacientų. Jie visi turėjo tiksliai tokias pačias ūmines neuropatijas – paralyžių. Šie smegenų pažeidimai buvo subtilūs – bet jų buvo daug, ir egzistavo priešvakcininėje eroje kartu su tokiais laukiniais virusais kaip poliomielitas ir kūdikių paralyžius.

Kai tik apsiginklavau medicinos daktaro, klinikinio neuropsichologo, vaikų neurovystymosi specialisto, turinčio patirtį smegenų vizualizacijos, testų ir matavimų, mokslinių metodų dizaino ir analizės, funkcinio smegenų ir elgesio sutrikimų lokalizavo srityje bei turėdamas plačias žinias keliose kitose mokslo srityse, aš sugebėjau pamatyti bendrą vaizdą. Tiesiog aš manau, kad pastebėjau ir atradau bendrą mechanizmą kaip yra įgyjamos visos žmogaus ligos ir sutrikimai. Tai leidžia jaustis nuolankiai.

5.) Kaip Jums sekėsi tai parodyti ir kaip Jums pavyko tai pademonstruoti? Kuri medicininė vizualizacija visa tai pagrindžia? Kuri medicininė vizualizacija yra viso to pagrindas?

Aš apskaičiavau ir išplėčiau standartines neurologines bei klinikinės neuropsichologines smegenų funkcijų ir vertinimo priemones. Iš esmės, aš „perkėliau į skaitmeninį formatą“ neurologinius ir neuropsichologinius fizinės neurologijos tyrimus per visą neurologinį vystymąsi naudodamas šiuolaikinę vaizdo stiprinimo programinę įrangą, nustatyta funkcinei lokalizacijai smegenyse, palyginant kraujagyslių pabaigos, išsiliejimo vietas – įvairių smegenų kraujagyslių sričių „kelio pabaigas“. Visos mano priemonės ir metodai yra neinvaziniai.

Dabar aš galiu įvertinti čia ir dabar arba, žiūrint 50 metų atgal, atsakyti į tokius klausimus kaip kas sukelia ligas, neurologinio vystymosi sutrikimus ir daug daugiau. Stebuklas, kad mes dabar galim iš anksto diagnozuoti staigios kūdikio mirties sindromą ir aš galiu atsakyti į tokius klausimus kaip – Ar kūdikis buvo sukratytas?, Ar skiepai sukėlė šiam asmeniui autizmą? Ar šios mirties priežastis yra Gardasil? Ar skiepai sukėlė šiuos sužalojimus? Kadangi sužalojimo mechanizmas yra bendras visiems, kai tik tai yra susiję su skiepais – ir kartais netgi su mirtinom infekcinem ligom.

6.) Kokia yra pagrindinė informacija, pagrindžianti Jūsų teiginius ir kokie yra Jūsų įsitikinimų pamatai?

Vien tik mikrobai nėra priežastis, sukelianti mirtį, ligas ar sutrikimus. Aš dabar galutinai įrodžiau, kad VISI skiepai nuo kūdikystės iki senatvės sukelia tiksliai tokią pačią žalą smegenyse, nepaisant nuo to, kokia liga ar sutrikimu tai pasireiškia. Žala konkrečiai pasireiškia kraujagyslių „mini insultu“, kuris yra žemiau mūsų neurovaizdavimo rezoliucijos, bet jį galima išmatuoti prieš ir po skiepijimo protokolų. Juos taip pat galima išmatuoti realiu laiku – tačiau, tai įmanoma padaryti tik naudojant techniką ir technologijas, kurių aš dar neatskleidžiau visuomenei.

Neįtikėtina, bet laukinis poliomielitas, priešgimdyminiai Vokiški tymai, tymai, stabligė, „Ispaniškas gripas“ ir t.t., visi jie sukėlė tokią pačią žalą ikivakcininėje eroje. Mes paprasčiausiai nepripažinome, kad bendras žmogaus kūno atsakas į juos sukeldavo paralyžių bei kvėpavimo sutrikimus ir dar daugiau nespecifinių imuninių reakcijų bei mikroskopinių kraujotakos hemodinamikos nestabilumų.

Mes susilpninom virusus ir bakterijas, suleidom juos į mus visus ir sukėlėm chroniškas ligas susilpnintoj formoj, būtent taip patogenai visuomet kelė žalą. Tai yra organizmo atsakas į suleistus svetimkūnius, ypač padidėjusio jautrumo būklėje, kas sukelia neurologinio vystymosi sutrikimus, chroniškas ligas ir daug daugiau.

7.) Jūs kalbate apie epidemijas. Kaip Jūs suprantate epidemiją? Kaip ji pasireiškia?

Epidemijos paaiškinimas yra paprastas, mes dabar matome:
1-as iš 6-ių vaikų su tam tikrais mokymosi sutrikimais.
12-15% vaikų su dėmesio stokos sutrikimais.
1-as iš 87-ių su autizmo sprektru – 1700% padidėjimas per dešimt metų.
1% staigios kūdikių mirties atvejų.
40 mirčių ir 15,000 didelių neigiamų Gardasil reakcijų.
1-as iš 15-os vyresnių nei 65 metai su dementija; 1-as iš 8-ių vyresnių nei 85 metai.
Chroniško nuovargio sindromas.
Fibromialgija.
Traukuliai.
“Vakarų” sindromas.
Globalinis uždelstas vystymasis.
1-as iš 450-ies su 1-o tipo diabetu.
1-am iš 2-ų vyrų ir 1-ai iš 3-ų moterų gyvenimo eigoje išsivystys vėžys.
Persijos įlankos karo sindromas įtakoja ir sužaloja 250,000 karių ir sukelia 42,000 mirčių. Šiems skiepytiems kareiviams pasireiškia tokia pati neurologinių sutrikimų žala kaip ir kūdikiams bei vaikams po kiekvieno vaikystėje atlikto skiepijimo. Tai yra įtikinami priepuoliai (deguonies poreikis viršija deguonies tiekimą)!

Ir tai tik aizbergo viršūnė.

Šie mikroskopiniai priepuoliai vyksta smegenyse ir kūne žaibiškai arba pavėluotai, dažniau ar rečiau, ūmiai arba chroniškai. Tai sukuria daugybę klinikinių etikečių. Iš fiziologinės pusės, pagrindinė priežastis yra visiems vienoda.

Nėra tokio dalyko kaip genetiškai įgyta epidemija. Epidemija yra įgytas fenomenas iš aplinkos faktorių, iš kurių aš galiu įtininamai nurodyti skiepus kaip pagrindinį viso to kaltininką.

8.) Kokie buvo atsiliepimai į Jūsų atradimus? Kaip juospriėmė publika / visas pasaulis?

Publika supranta. Chiropraktikai tai priima. Medicinos Daktarai, įskaitant pediatrus neurologus, yra priblokšti. Farmacijos ir organizuotos medicinos karteliai privalo tai neigti. Yra posakis “jei jie negali paneigti žinutės, tuomet jie sudirbs žinutės siuntėją“. Tiesiog taip veikia sistema.

Įrodymai yra savaime akivaizdūs. Viskas ką jums reikia dabar daryti, tai gauti išsilavinimą, kurį turite vertinti ir pamatyti tai, kas yra tiesiai prieš jūsų akis – mėgėją ir Daktarą.

Mano vaizdavimas vadinamas 12-IMAM – 12 “Akies” M.A.S.S. Anoksijos Priemonės” remiantis 12 kaukolės nervų. “MASS” reiškia Moulden Anoksijos Spektro Sindromai. Anoksija susijusi su deguonies tiekimo stoka audiniui.

9.) Ar yra kitų daktarų, tyrėjų ir mokslininkų, kurie dalinasi jūsų požiūriu ir sutinka su Jumis?

Visi iš jų – kai tik skiria laiko susipažinti su viskuo. Tai yra 100% nepaneigiama. Nėra JOKIOS galimybės paneigti tai, ką mes dabar visi matome. Pavyzdžiui, gravitacija su mumis buvo nuo pasaulio susikūrimo pradžios. Ponas Izaokas Niutonas „neatrado“ gravitacijos, jis tiesiog pateikė koncepciją dėl ko obuoliai krenta nuo medžių.

Aš tiesiog pateikiau mokslinę koncepciją, matavimo sistemą ir paaiškinimus „kodėl mes sergame“ ir „PAŽIŪRĖK“, visos vakcinos sukelia tokią pačią neurologinę žalą, nepriklausomai kokia liga išlenda per visą gyvenimą. Tai reiškia, kad organizmas kažką daro atsakančiai į imuninės sitemos stimuliavimą, kas sukelia ligas ir sutrikimus – aš dabar manau, kad žinau kas tas „kažkas“ yra.

10.) Jūsų manymu, koks procentas skiepų sukelia neageidaujamus poveikius?

Mano asmenine nuomone, visi. Aš dabar galiu tai pagrįstai įrodyti. Kliniškai žala buvo nematoma, bet mes visi esam žalojami, vieni kliniškai nematomai, kiti iki nepagydomų sutrikimų ir ligų – visose organų sistemose. Tačiau, šiuo metu, mano sugebėjimas pamatuoti ir įrodyti savo teiginius yra pirmiausiai sutelktas ties smegenų funkcijų, neuroelgesio, neuropsichiatrinių ir neurologinių sąlygų.

11.) Ar manote, kad yra įmanoma iš anksto nustatyti (pasitelkiant medicininius tyrimus ar klinikinius patikrinimus), kam labiausiai pasireikš / kurie individai turi polinkį labai stiprioms reakcijoms į skiepus?

Taip, tačiau, vakcinos nėra pagrindinės ligų ir sutrikimų sukėlėjos žmogaus fiziologijoje. Taip pat kaip ir ne bakterijos sukelia ligas ir mirtį ar chroniškus susirgimus, tai pačio organizmo bendras, įgimtas, nekontretus imuninis atsakas ir elektrostatinis kraujotakos nestabilumas, kuris sukelia ligą bei daugybę atoimuninių sutrikimų, įskaitant išsėtinę sklerozę ir daug daugiau.

Mums nebūtina skiepyti nuo visų ligų sukelėjų Žemėje, kadangi visi ligų sukelėjai skatina ligas, mirtį ir neįgalumą per savotišką bendrą mechanizmų rinkinį. Būtent į šiuos mechanizmus reikia atsižvelgti prireikus. Dabar tai yra įmanoma ir taip buvo visuomet. Louis Pasteur bakterijų teorija ir buvo tiesiog teorija. Jo bendraamžiai Dr Antoine Bechamp ir Dr Rudolph Virchow buvo arčiau tiesos, kas yra ligų sukėlėjas. Visų nuostabai, tai reiškia, kad viskas, ką mes darome vakarų medicinoje yra neteisinga – mes praktikavome mediciną maišydami priežastį su pasėkme ir tuo sukėlėme globaliai daugiau žalos nei naudos… daugiau nei 200 metų!

12.) Tie, kurie stipriai tiki skiepais dažnai teigia, kad yra per anksti reikšti pretenzijas, jei reakcija įvyksta kelių valandų bėgyje arba per vėlu reikšti pretenzijas, jei reakcija įvyksta po kelių mėnesių ar net kelių metų po skiepo suleidimo…. Per kokį laiką, Jūsų manymu, gali pasireikšti nepageidaujamas poveikis? Ar gali šie šalutiniai poveikiai dažnai vėluoti? Kaip Jūs paaiškintumėt, kad kai kurie neigiami poveikiai pasireiškė praėjus tiek dauglaiko po skiepijimo?

Reakcijos pasireiškia mums visiems – per kelias minutes. Tai yra dviejų dalykų funkcija:

  1. Nekonkreti imuniteto perdėta stimuliacija (procesas, kuris vyksta visose imuniteto perdėto jautrumo stadijose – kurį aš pavadinau „MASS“),
  1. Elektrostatinis kraujotakos nestabilumas, kuris išderina skysčių dinamiką ir deguonies/maisto medžiagų tiekimą visam organizmui, 60,000 mylių iki kraujagyslių kapiliarų pabaigos, kurie yra būtini gyvybei, išgijimui, ląstelių funcijoms, gerai būsenai ir sveikatai.

Mikroskopinė kraujotaka ir kraujagyslės yra sužalojamos, tuoj pat ar pavėluotai, dažniau ar rečiau, ūmiai ar chroniškai, kliniškai nematomai ar matomai. Viena dalis apima kraujatokos pasikeitimą iš „skysto“ į gelį ir atvirkščiai. Tai yra kraujotakos sutirštėjimas. ”Sutirštėjęs” kraujas negali pratekėti pro kapiliarus, kurie yra skirti raudoniesiems kraujo kūneliams, nešantiems deguonį.

Fizikoje jėga lygi kūno MASĖS ir pagreičio sandaugai. Tai žinoma kaip Izaoko Niutono „Didžioji G“ (Gravitacija). Kai jūs padidinat MASĘ (kaip kad sutirštėjęs kraujas ir kitų dalelių aglomeracija kraujotakoje, įskaitant sunkiuosius metalus ir amino rūgštis), nepadidindami jėgos, tuomet sumažėja greitis ir nevyksta tekėjimas.

Smegenys (ir kitos organų sistemos) neturi kraujotakos receptorių. Yra tik kraujo spaudimo receptoriai. Taigi, kai tekėjimas sumažėja, organizmas negauna jokių signalų, kad kažkas yra ne taip ir spaudimas išlieka tas pats. Visa tai vyksta mikroskopiniame lygyje, kartais angstremo lygyje; mes neturime mikroskopų, kad tai pamatyti žmogaus organizme.

Kai kūdikis miršta nuo „staigios kūdikio mirties“ ar „mirties be priežasties“ po skiepų, tikroji mirties priežastis yra sutrikusi kraujotaka, šiuo atveju mikroskopinėse, išsišakojusiose, kapiliarų pabaigose smegenų stiebe, kontroliuojančiame centrinę kvėpavimo sistemą. Sutrikusi kraujotaka veikia dvejopai. Tai sustabdo kvėpavimą. Širdies kvėpavimo sustojimas nutinka visiškai sveikam žmogui. Skrodimą atliekantys ekspertai negali surasti mirties priežasties, nes mirties priežastis – gyvam žmogui sustojęs mikroskopinis kapiliarinis kraujo tekėjimas, kas, paprastai, visiems mums nutinka mirties atveju, jokios kraujotakos.

Nepageidaujami reiškiniai įvyksta daug vėliau po skiepijimo, nes be eilinių skiepų žala yra kaupiamoji, visą laiką vykstanti ir susidedanti iš kitų imuniteto perdėtų stimuliavimo būdu. Išeminė būklė gali stiprėti ir silpnėti. Auto antikūniai gali susidaryti nukreipti prieš audinį, kuris pasidaro skysčiui nepralaidus. Kraujo klampumas gali kisti ir prieš tai skiepų sužalotos kraujagyslių vietos tampa ypatingai pažeidžiamos.

Tačiau, dažnai pasitaikantis vėluojančios patologijos mechanizmas yra visada susijęs su imunologiniu toleravimu, prarastu, sutrikusiu kraujotakos koloidiniu stabilumu ir prarastu kraujotakos tekėjimu ir sklaidymu. “Audinių gyvybė priklauso nuo kraujo” tai yra Elektrostatika. Gamtoje nėra tokio dalyko kaip kintama ar tiesioginė srovė. Visa tai yra Elektrostatika. Pagal susiformavusius elementus kraujyje, tai pasireiškia smulkiausių statinių krūvių formoje esant 100 tūkstančių voltų stiprumui, kuris palaiko kraujotaką išsklaidytą, spiralinę, skystą, esant mažam arba dideliam kraujo krešėjimui, sluoksninę, „tirštą“ su dideliu krešėjimu.

Įstatymai, valdantys kraujotaką žmogaus organizme yra tokie patys kaip įstatymai, valdantys judėjimą mūsų visatoje. Tai yra elektrinės ir cheminės jėgos. Priežastis niekada nebus rasta chemijoje. Cheminiai pokyčiai yra padarinys. Priežastis randama elektinėje jėgoje, kuri yra visų medžiagų, turinčių Masę, dalis. Vakarų medicina ignoruoja elektrinę žmogaus fiziologijos prigimtį, dažniausiai dėl nepakankamo supratimo ir nesugebėjimo išgauti naudą iš pagrindinių, mums lengvai prieinamų tokių gamtos aspektų kaip elektros, elektrostatikos, vandens – iš visur. Žmogaus kūno svorį sudaro 75% vandens. Kraują sudaro 95% vandens. Šis vanduo turi tiek elektros komponentų kiek ir visa masė ir materija mūsų Visatoje. Šis elektrinis komponentas yra kritiškai svarbus kraujotakai, kraujo našumui, gijimui ir funkcijoms ląstelių lygyje.

13.) Jūsų nuomone, ar visi skiepai yra „itartini“, ar, vis dėl to, yra skiepų, kurie vis dėlto yra „priimtini“ ir, jei taip, tai kuris (-ie)?

Tai jau seniai ne nuomonė, nes aš dabar turiu galutinius įrodymus, kad VISI skiepai sukelia tokią pačią žalą mums visiems vienodai bei tokiu pačiu būdu kaip ir laukinis polio virusas sukėlė paralyžių, kvėpavimo sutrikimus („Geležiniai plaučiai“), mirtį, kraujo išsiliejimą į smegenis ir daugiau.

Pakartotinas skiepijimas, atitinkamai išskaidytas laikotarpiais, sudaro tik vieną problemos dalį. Antrąją dalį sudaro aliuminis. VISOS likusios svetimos kilmės sudėtinės skiepų dalys sudaro trečiąją problemos dalį, panašiai kaip pilant kurą į ugnį. Nebūtinai turi būti tiesiogiai skiepytas, kad būtum skiepo sužalotas.

Skiepai nėra vienintelė priežastis, kuri prisideda prie problemos. Kartais, kai motinos imunitetas toleruoja tam tikrą lemiamą antigeno veiksnį, motinos skiepijimas gali lygiai taip pat sukelti „MASS“ išemijos žalą kūdikiui maitinat jį krūtimi, kaip ir pats skiepijimas ir sukelti autizmą (išeminį insultą). Kartais tai gali sukelti „Mobius sindromą“ kūdikiui dar būnant įsčiose, 48% tokių vaikų išsivysto autizmas ir/arba vaikystės šizofrenija. Patologinėje fiziologijoje šizofrenija ir autizmas yra ta pati „pabaisa“ (MASS išemija) nors ir skiriasi atsiradimo seka kaip imunologinės elektrostatikos funkcija ir neurologiniu vystymosi žalos atsiradimo laiku.

Susidariusi žala yra kaupiamoji ir prisideda su kiekvienu skiepu. Pavyzdžiui, aš dabar pademonstravau, kad paauglės mergaitės, turinčios rimtų pašalinių poveikių nuo Gardasil, įskaitant mirtį, iš tikrųjų patiria kaupiamąją neurologinių ląstelių žalą, kuri kaupėsi su KIEKVIENU vaikystėje gautu skiepu. Ši žala tokiu pat būdu kaupiasi kūdikiams ir vaikams. Visa tai yra išeminiai insultai. Tai yra „lūžio taškas“. Jei jis yra pasiekiamas pagal dažnumą, trukmę ar rimtumo laipsnį vaikui esant nuo vienerių iki trijų metų, tuomet pasirodo neurologinio vystymosi sutrikimai. Jei taip atsitinka paauglystėje ar suaugus, atsiranda kitoks simptomų komplektas. Procesas yra panašus į staigų arba lėtą audinio “užspaudimą” sutrikus skysčių dinamikai ir mikroląstelių cirkuliacijai, vientisumui bei atsinaujinimui.

14.) Nuo to laiko, kai Prancūzijoje buvo pradėta Hepatito B skiepo kampanija, daugelis pradėjo skųstis negalavimais dėl makrofaginio miofascito (Gherardi, Cherin ir kt.). Tai yra būklė, atsiradusi dėl nenormalaus aliuminio kristalų sąstingio, kurį sukėlėperdėta imuninės sistemos stimuliacija ir jos perdėta reakcija bei daugybė kitų susijusių autoimuninių ir kitokių problemų…. Ar Jūsų atradimai patvirtino tokios ligos rūšies egzistavimą, ar atradote visiškai kitą būklės tipą?

Iš tikrųjų taip. Tai yra panašu į Arthus reakciją po skiepijimo, “Bordet fenomeną, Sanarelli/Schwatrzman fenomeną ir IV-o tipo pavėluotą padidėjusio jautrumo atsaką žinduolių fiziologijoje. “M.A.S.S.” yra daugybė fiziologinių žingsnių, kurie sukelia išemiją odoje, smegenyse, organuose ir kauluose. Aliuminis yra koagulatorius arba flokuliantas. Aliuminio elektros krūvis yra plius trys. Visi teigiami katijonai yra “koagulatoriai”, jie sukelia dalelių ir masės susijungimą, kaupimąsį, nusėdimą, „tirštėjimą“. Aliuminis turi 84 kartus didesnę galimybę sukelti sulipimą (tirštėjimą) kaip ir Soda (Na+) bei teigiamą krūvį turintis elementas.

Mes naudojame aliuminį gamyklose, valančiose vandenį, kad sukelti „tirštėjimą“, sulipimą, ir tirščių susidarymą, kad nešvarumai vandenyje nusėstų į dugną. Mes naudojame aliuminį dezodorantuose, nes jie sukelia prakaito liaukų „susitraukimą“ ir blokavimą pažastyse. Toks pats tirštėjimas vyksta ir žmogaus audiniuose bei kraujotakoje nuo skiepų su aliuminiu. Išemijos pažeisti audiniai pritraukia makrofagus, kurie bando „išvalyti“ pažeistą audinį ir kartu aliuminio nuosėdas. Tai iššaukia uždegiminį atsaką (arba ne). Aliuminis negali būti lengvai pašalintas iš audinio, nes jo didelis teigiamas krūvis (nuo Aliuminio) išderina neigiamą elektrostatiką, kuri atsakingą už kraujo išnešiojimo pajėgumą, aliuminio sankaupos vietoje. Audinio kraujagyslės, raumenys ir jungiančios audinio plėveles bus sužaloti dėl vykstančios išemijos ir nesugebėjimo išvalyti aliuminį iš tos vietos (elektos krūvio problema). Šią vietą “išvalyti” bus iškviesti makrofagai ir baltieji kraujo kūneliai.Tai yra imuninės sistemos veiksmas, chroniškai atliekamas toje audinio vietoje, kurioje įsigalėjo problema ir tai sukelia didesnę ligą bei galimybę sukelti autoimuninį atsaką arba imunologinę toleranciją dėl neveiksnumo ar nebuvimo.

Neįtikėtina, bet imuniteto atsakas biomechanikoje, kuris sukelia tolesnę žalą audiniui, tam tikrais atvejais kaip nuo makrofaginio miofacito iki 1-o tipo Diabeto bei Parkinsono ligos, Išsėtinės Sklerozės, Guillain Barre Sindromo, Karštligės priepuolių, Autizmo spektro, Krono ligos, Staigios Kūdikio Mirties.. iki „įvardinkit patys“.

15.) Ar skiepuose esantys tokie toksiniai adjuvantai kaip aliuminis yra vieninteliai, kurie gali iššaukti Jūsų minėtas reakcijas ar skiepų antigenai taip pat prisideda? Kitaip sakant, Jūsų nuomone, jei skiepuose nebūtų aliuminio ar tai išspręstų jų toksiškumo problemą, ar ne? Ar Jūs manote, kad visi skiepai turėtų būti uždrausti, t.y. viskas kas susiję su skiepų filosofija yra klaidinga ar tik skiepai ir jų sudėtinės dalys turėtų būti pakeisti, kad taptų „gerais skiepais“?

Geras klausimas. Akivaizdu, kad Jūs skaitėte keletą mano publikuotų darbų. Problema yra dvilypė:

  1. Eektrostatinė (teigiami katijonai kaip aliuminis šiuo atveju yra patologiniai),
  1. Imunologinė, tai yra „MASS“. Abi kategorijos atspindi daugybę procesų, kurie gali būti aktyvuoti nepriklausomai vienas nuo kito arba veikti kartu, kas galiausiai priveda visą mechanizmą į ligą, išemiją, tai yra pirmasis žingsnis prieš viską kitką, kas vyks po to.

Mano nuomone, remiantis galutiniais įrodymais, visi skiepai turi būti uždrausti. Jie visi sukelia išemiją smegenyse ir žalą organizme bei chroniškas ligas. Skiepai nepašalina ligos priežasties, kylančios dėl užkrečiančių sukėlėjų – MASS ir kraujotakos elektrostatikos. Reikia kreipti dėmesį į MASS ir elektrostatiką, o ne skiepijimą kiekvienam Žemėje esančiam „virusui“.

Aliuminis, gyvsidabris, skvalenas ir kiti teršalai, kurie dedami į skiepus, yra tolygūs virusams ir bakterijom, susijusiom su keliama žala žmogaus audiniams. Žmogaus fiziologijoje tai yra svetimkūniai, kurie sukelia elektrostatines ir imunologines reakcijas, kurios abi sutrikdo kraujotaką ir taip pat gali privesti prie tiesioginių audinių pažeidimų.

Svarbiausia, kad skiepai sukelia tiksliai tokią pačią patologinę seką kaip ir laukinis polio virusas ir sukelia paralyžių bei sustabdo kvėpavimą. Tai toks pats mechanizmas, kuriuo:

1.) Talidomidas sukėlė kūdikių gimimą be rankų ir kojų.
2.) Vioxx sukėlė širdies smūgį ir insultą.
3.) Cholesterolį mažinantys vaistai sukelia mialgiją ir miozitą.
4.) 1918-ais metais Ispaniškasis gripas nužudė 20 milijonų.
5.) Kiaulių gripo skiepas sukėlė paralyžių (žr. www.VacTruth.com)
6.) Hep A/ Hep B skiepai sukelia išsėtinę sklerozę.
7.) Juodligės (anthrax) skiepų serijos pasekmė ta, kad praėjus 18-ai mėnesių po skiepijimo moterys gimdo kūdikius be rankų ir kojų.
8.) Visi skiepai sukelia autizmo spektro ir mokymosi sutrikimus kaip SIDS ir ADHD.
9.) Pakartotini gripo skiepai sukelia dementiją.
10.) Stabligė sukelia mėšlungišką žandikaulio sukandimą, tai yra išeminis insultas, išsivystantis dėl užblokuotos kraujotakos į smegenis.
11.) Skiepai sukelia Guillian Barre Sindromą (tai yra kraujagyslių pabaigoje įvykstantys insultai – sukeliantys mažėjančius aktyvius plotus smegenyse – smegenų pažeidimus!)
12.) Raupai nužudė ir sukėlė odos pažeidimus, tai buvo odos išemija, sutrikusi kapiliarų kraujotaka.
13.) Įgimta raudonukė, priešvakcininėje eroje, sukėlė išeminę žalą smegenims, kūnui ir plaučiams.

Laukinis polio virusas, tymai ir įgimta raudonukė bei t.t. priešvakcininėje eroje sukėlė tokią pačią žalą, kokią matome ir dabar, tik kitoje formoje, nuo skiepų. Laukinėse virusinėse infekcijose nėra ir nebuvo gyvsidabrio ar aliuminio. Taigi aišku, kad problema nedings pašalinus aliuminio pagalbines medžiagas. Sprendimas yra elektrostatinės kraujotakos ir skysčių dinamikos kontrolė, papildomai kontroliuojant nekonkrečią, įgimtą imuninio atsako seką, kurią dabar aš žinau ir pavadinau „MASS“.

Taigi, MASS ir elektrostatikoje slypi atsakymai patologijų prevencijai ir taip pat pagrindiniai aspektai sužalotų smegenų bei organizmo atstatymui visame “MASS” spektre.

16.) Kas trukdo Jūsų atradimams būti pripažintiems ir įtrauktiems?

Tai yra kažkas, ką turėčiau publikuoti, tačiau, aš dedu visas pastangas, kad pateikti savo įrodymus Jungtinių Valstijų federalinėms išvažiuojamųjų teismų sesijoms kaip vienintelę išeitį, kad sustabdyti šitą nekontroliuojamą „traukinių avariją“, yra priversti sistemą būti atskaitingą teismuose, kitaip niekas neatbaidys firmų, kuriančių skiepus dėl pelno, stabdyti skiepų gamybą.

Aš savo įrodymus padariau tokius akivaizdžius, kad Jūs dabar galite patys aiškiai pamatyti, čia ir dabar, ir žiūrint 70 metų atgal, jei jau tuo metu įvyko žala. Viskas buvo suarchyvuota BrainGuardMD.com, neinvazinis, funkcinis, neurokraujagyslių, neuromotorinių neurovaizdavimo komplekte.

17.) Ar Jūs tikite, kad skiepai išnaikino epidemines ligas?

Ne, visiškai ne. Viskas, ką mes padarėme, tai pavertėme 1% populiacijos „miškų gaisrus“ į chroniškus ir ūmius „krūmų gaisrus“ visoje visuomenėje. Sanitarija, mityba, geriamasis vanduo, tinkama mityba ir pakankamas vandens vartojimas išnaikino epidemines ligas. Virusiniai patogenai gali būti suvaldyti, mums paprasčiausiai reikėjo kontroliuoti „MASS“ atsaką žmogaus fiziologijoje kartu su kraujotakos elektrostatika. Tokiu atveju nebūtų buvę jokių kūdikių paralyžių ar kvėpavimo sutrikimų nuo laukinio poliomielito, ar mirčių nuo Ispaniškojo gripo, ar, tiesą sakant, nuo H1N1. Mes galime suvaldyti bakterijas, visas jas, mes tiesiog turime kontroliuoti imuninės sistemos atsako dydį ir pobūdį šitiems virusiniams patogenams. Ta pati patologinė seka turi būti kontroliuojama žmogaus fiziologijoje, kai tik tai reikalinga, nepriklausomai nuo patogeninės atmainos ar užkrečiamumo.

Poliomielitas dabar yra žinomas kaip aseptinis meningitas ir krūva kitų pavadinimų. Jis niekada nebuvo dingęs. Ir be to, tai niekada nebuvo polio virusas, kuris sukeldavo paralyžių ir ligą, visa tai buvo išeminiai insultai dėl „M.A.S.S.“. Visos kitos patologinės būsenos, kurios veda į ligą, seka po šito pirminio žingsnio.

18.) Ar Jūs susidūrėte su opozicija, ginčais, grasinimais ar kliūtimis publikuojant savo darbą pirmaujančiuose medicininiuose leidiniuose?

Taip, susidūriau, įskaitant mano atšauktus pasisakymus dar nuo 2005 metų ir daugybę kitokių „prevencinių“ taktikų, apie kurias galėsim pakalbėti vėliau. Šiuo metu problema yra mūsų sveikata ir gerovė, mano kovos yra nereikšmingos.

Organizuota medicina nebuvo man maloni, nors ji būtų buvus maloni, jei aš tiesiog „žaisčiau pagal taisykles“. Mano pirminių atradimų ir įrodytos priežasties patikrintų priemonių metu aš buvau vienas iš dviejų organizuotų medicinos tarybų direktorių, Kanadoje, nuolatinis redaktorius ir buvau ruošiamas naujai formuojamai Kanados Specalizuotų Gydytojų Federacijai. Aš pasirinkau atstovauti tiesą, mokslą ir žmogiškumą nei pripildyti savo kišenes ar priimti pakėlima pareigose už „parsidavimą“. Tai yra tai, ką renkasi gydytojai, duodantys priesaikas. Tai yra tai, kam mokslininkas turi būti ištikimas. Tai yra tai, ką žmogus daro dėl kitų žmonių. Tai nėra buvimas aukščiau kitų, tai yra padėjimas kitiems tapti geresniais. Mes kiekvienas turime atlikti savo rolę. Kaip paaiškėjo, šie medicininiai atradimai yra mano mažas indėlis ir žinios priklauso žmonijai, o ne mano užrašų knygutei, kuri yra palaidota kokiose nors farmacinių firmų „žinių saugyklose“.

Mano darbas gąsdina tuos, esančius viršutinėse pakopose ir, dabar, Federaliniuose teismuose. Jie turi man prikabint šarlatano etiketę ir sunaikinti mano kvalifikaciją, nes jie nepaneigs ir negali paneigti įrodymų, kuriuos dabar viešinu.

Esmė jau nebe tame ar „skiepai yra saugūs?“ Sklindančios kalbos apie mano „MASS“ atradimus reiškia tai, kad visas medicinos modelis žlunga, kad pačios bakterijos NESUKELIA ligų, tai niekada nebuvo tiesa, tai buvo tik teorija.

19.) Kokie yra Jūsų „oponentų“ pagrindiniai požiūriai ir pretenzijos?

Jie neturi jokių. Daugiau nebėra jokių požiūrių. Tiesa kalba pati už save, res ipsa loquitur. Viskas ką jie turi daryti, tai ateiti ir klausytis, ateiti ir pamatyti. VISI, kurie skiria laiko mokytis ir šviestis remiantis mano viešinamais įrodymais, nebeturi žodžių, tiek pediatrai neurologai, tiek visi kiti medicinos specialistai ir paramedikai. Skiepų teismai neturi nieko bendro su tiesa. Mes greit pamatysime koks požiūris pasirodys iš tos skylės.

20.) Prancūzijoje valdžia teigia, kad tik tie iš galinių Prancūzijos miškų yra nusistatę prieš Hepatito B skiepą ir, kad sąsaja su išsėtine skleroze niekada nebuvo įrodyta. Ką Jūs apie tai manote?

Išsėtinė sklerozė pirmiausia yra išeminė žala dėl sutrikusios kraujotakos, dėl MASS ir išderintos elektrostatikos skysčių dinamikoje žmogaus kraujyje. Taip pat tai yra Guillain Barre sindromas. Mielino apvalkalai aplink nervų kanalus gali būti pažeisti mielino pagrindinių baltymų antikūnių ar kitaip vadinamų tokių teorijų kaip „molekulinė mimikrija“. Esmė yra tame, kad išeminė būklė pasirodo pirmiausia. Kai tai yra nuolatinis reiškinys, didėjantis ar mažėjantis, žala po truputį ima kauptis. Baltosios medžiagos takų kanalai vagose yra taip pat kraujagysliniai. Netgi kraujagyslės turi kraujagyslių (the vasa vasorum) ir baltosios medžiagos takai, įtakojami išsėtinėje sklerozėje, bus atsakingi už autoimuninės sistemos naikinimą, nes patiria nepertraukiamą žalą dėl išemijos. Tai atsitinka dėl pakartotinų skiepų, “sutirštėjusios kraujotakos“, „MASS“ ir išderintos skysčių dinamikos mikrocirkuliacijoje, smegenyse, organizme bei jungiamuosiuose nervinės sistemos kanaluose.

21.) Ką Jūs manote apie faktą, kad per pastarąjį šimtmetį daug gydytojųatskleidė tiesąapie skiepus, ateidami kartu į konferencijas, kad informuotų pasaulį apie šios praktikos pavojingumą, tačiau jų dokumentai, tyrimai ir ataskaitos nebuvo išgirstos. Kaip tai galėjo atsitikti, kad jų įspėjimai turėjo šitiek mažai įtakos?

Pinigai verčia suktis pasaulį. Mūsų dabar turimas medicinos modelis yra klaidingas. Kai kurie tikrai tiki darantys didesnį gėrį. Politinė sistema yra kontroliuojama korporacijų naudos su giliomis kišenėmis. Jie nežino ko jie nežino. Mus visus kontroliuoti yra naudojama baimė. Jiems pritrūko įrodymų būdų priežastiniam ryšiui nustatyti, būtent to, ką aš dabar įgijau su 12-IMAM matavimo sistema. Mokslas yra tiktai žmogaus sukurtas statistinis, tikimybių, matematinis modelis, kuris gali tuoj pat atrasti tiesą arba sukurti tiesą iš naujo, arba paslėpti tiesą, jei tikslas pateisina priemones, įskaitant pelną, ir jie nežino jokio kito kelio mūsų visų ieškomai pabaigai.

22.) Ar buvo imtasi priemonių prieš Jūsų darbus? Ar kas nors bandė Jus nutildyti, užkirsti kelią Jūsų kalboms apie savo darbą?

Iki šiol egzistuoja suvaržymo įsakymas, kuris draudžia man kalbėti gydytojų suvažiavimuose Kanadoje. Jie norėjo atimti mano medicinos lincenciją. Mano parama pristatyti savo darbus pasauliniame psichiatrijos kongrese Kaire, Egipte buvo atšaukta 2005 metais. Niekas nenorėjo finansuoti mano darbų, nepaisant to, kad esu Nacionalinis mokslininkas, gavęs daugiau nei ketvirtį milijono už 27-ias mokslines ir su pagyrimu atliktų tyrimų stipendijas aukštesniųjų studijų metu. Mūsų Kanados Maisto ir Vaistų Saugumo keturiasdešimtmetis patarėjas, Daktaras Shiv Chopra, buvo prievarta užčiauptas ir atleistas už atskleistą informaciją dėl daugelio dalykų, tarp kurių buvo ir melas dėl skiepų saugumo ir efektyvumo.

Aš papuoliau į „Šundaktarių stebėjimo“ sąrašą per 24 valandas po mano pirmosios viešos kalbos praeitą spalio mėnesį. Aš manau, kad tai yra garbės ženklelis – nors tai ir neatrodo garbinga likusiai visuomenės daliai.

Praeitais metais aš pasirinkau palikti Vakarų mediciną ir 20-ies metų apdovanojimus gaunantį antrinį išsilavinimą. Aš ten nebegrįšiu. Aš neturėjau pasirinkimo. Mano sąžinė ir žinios neleido man tęsti. Kai medicinos rūpinimosi standartai verčia tave žaloti kitus, ir tu tai žinai, tuomet atsiranda etikos dilema ar selektyvus dėmesys. Jei aš būčiau pasilikęs medicinoje darydamas tai, ką darau dabar, sakydamas tai, ką sakau dabar, jie būtų atėmę mano medicinos lincenciją dėl bet kokios priežasties. Tuomet visiems būtų sakoma „Jūs negalite klausyti Dr. Moulden., jis prarado savo medicininę lincenciją.“ Jie negali atimti kažko, ko aš pasirinkau nenaudoti. Mano žinios nėra pririštos prie licencijos atnaujinimo. Jei tu vairuoji dvidešimt metų ir nusprendi neatnaujinti savo vairuotojo teisių, tai nepaneigia fakto, kad tu žinai kaip vairuoti automobilį.

Vienintelis asmuo, kuris žinojo mano atradimų svarbą ir pasiekimus, buvo Dr Bernard Rimland, autizmo tyrimų instituto ir Autizmo Nugalėjimo Tinklo įkūrėjas Jungtinėse Valstijose. Deja, Dr. Rimland mirė likus metams iki mano pasiruošimo viešai pristayti savo darbus.

Neįtikėtina, bet keli labai garsūs pasaulio mokslininkai-propaguotojai autizmo spektro srityje žino mano darbus, tačiau, mano darbai taip pat grasina jų organizacijoms taip pat, kas sudaro dar daugiau kliūčių. Negalima pateisinti praleistų 5 metų, išleistų 5 milijonų dolerių vertės tyrimų dotacijos tiriant tymų viruso poveikį beždžionėm makakom, kai kažkas parodo, kad bakterijos nesukelia ligos, o ką jau kalbėt apie autizmą. Negalima pateisinti šeimų, paklojusių $5000, kad gauti virškinamojo trakto tyrimus, kai dabar yra parodyta, jog virškinamojo trakto problemos yra simptomai tos pačios patologijos, kuri sukelia smegenų žalą, išemiją.

23.) Ar buvote kada nors kveistas į teismą liudyti?

Aš dabar esu teismuose. Dvi „torpedos“ vandeny, aš manau. Viena byla yra suaugusio Universiteto profesoriaus, kuris dabar turi dementiją po Hep A ir Hep B skiepų. Kita byla yra dėl staigios kūdikio mirties po DTap/MMR skiepo. Šios bylos bus patikrinimas lakmusu ir aš parėmiau abi su tais pačiais įrodymais, kad visi skiepai, pagal visus diagnostikos būdus, sukelia tą pačią išmatuojamą, atkuriamą, kiekybinę, neurologinę išeminę žalą. Teismai vilkinami.

24.) Koks, Jūsų nuomone, yra WHO (Pasaulio sveikatos organizacija) vaidmuo, ir koks yra CDC?

Mano nuomone jie yra kontroliuojami tų pačių grupių, besipelnančių iš parduodamų mums ligų ir simptomų, remiantis lengvinančia būklės priežiūra, kuri skiriama nesuprantant, kas žmogui sukelia ligą ar sutrikimą, nemokant nustatyti priežasties, vykdyti prevencijos ir gydyti. Visas patikrų ir balanso tinklas yra korumpuotas, žiniose, galioje, kryptyse, tiksluose, metoduose, tikėjime, įstatymuose ir paskyrimuose. Žmogaus sveikata ir gerovė negali būti priverstinė su švirkštu ar tokia, kas kas tinka vienam, tiks ir viskam. Pjaustymas, deginimas ir nuodijimas nėra sveikatos priežiūra.

25.) Kodėl Jūs manote, kad Jūsų darbai yra vieni svarbiausių atradimų sveikatos srityje?

Tai yra ligos ar chroniškų ligų priežastis, įskaitant visus neurologinio vystymosi sutrikimus, dementiją, kitus neurologinius sutrikimus ir…. daug maž viską, kam priklijavome etikėtes ir ko iki galo nesupratome. Mes mėtėme arbūzus į smiginio lentą bandydami pataikyti į taikinį nežinodami kur taikinys yra. Mes darėme didelę painiavą ir kėlėme globalinį, nereikalingą skausmą bei kančias astronominiu mastu. Tai, ką aš turiu padaryti yra paprasčiausiai sukelti pokyčius sveikatos sistemoje, kurie mus perkeltų iš žvakių į elektros lempučių erą su atsakymais ir sprendimais, kurie nereikalautų svemtimkūnių suleidimo į mūsų kūną. Atėjo laikas, kai mes turime susikoncentruoti į sveikatos ir gerovės taikinį. Mano darbai tiesia kelią į šią erą ir grįžimą prie natūralaus gydymo meno, įskaitant chiropraktiką, naturopatiją, osteopatiją, žolininkystę ir tradicinę Kinų Mediciną. Alopatinei medicinai ir farmacijų interesams tai bus karti piliulė praryti. Neabejotinai, kad padedant mokslui ir su akivaizdžia tiesa, ateityje niekas daugiau nepirks ar neparduos nei vieno skiepo. Prie to yra sparčiai artėjama. Aš meldžiuosi, kad nebūčiau pavėlavęs.

26.) Ką Jūs manote apie priemones, kurių buvo imtasi įvairiose šalyse įvesti privalomą skiepijimą nuo potencialios kiaulių gripo pandemijos?

Tai yra genocidas. Sužaloti bus tie, kurie bus gavę daugiausiai skiepų, nes žala kaupiasi su kiekvienu skiepijimu. Jauniausiai kartai atsilieps labiausiai, ūmiai ir pavėluotai. Mes ketiname sušvirkšti MASS skiepus, dideliu mastu sukeldami M.A.S.S. sutrikimus. Tai visiems sukels smegenų ir kūno žalą.

Valstybė neturi teisės kištis, pagal įstatymą ar nutarimą, į šventą žmogaus kraują, kūną ar sielą. Šitaip Valstybė primeta savo valią kiekvienam piliečiui. Tai grėsmingai artėjanti katastrofa, kuri sukurs tą patį dalyką, kurio siekiama išvengti ir dar daugiau. Mes jau buvom tokioj situacijoj.

Aš pridėjau antrą straipsnį, kuris padės atsakyti į šį klausimą, papildytą nuotraukomis, kad parodyti, ką turiu omeny ir paruošti galutinį nuoširdų prašymą Jūsų Šalių piliečiams, paprašyti pabusti iš šios mus plukdančios išvykos titaniku, tiesiai kaktomuša į ledkalnį. Jūs turite perimti vairo kontrolę – mes visi turime sukilti, visos Tautos…dabar.

27.) Ar manote, kad yra įmanoma, kad valdžios atstovai gali įvesti karinę padėtį įskaitant jėga vykdomą ir privalomą skiepijimą?

Jau yra priimti įstatymai, kurie palaiko tokius veiksmus. Išties, pilietinio sukilimo atveju Šiaurės Amerikoje buvo taip pakeisti įstatymai, kad Amerikos kariuomenė gali atvykti į Kanadą malšinti pilietinių sukilimų. Kai yra paskelbiama karinė padėtis ar globalinė pandemija, eilinis pilietis netenka bet kokių teisių, jie privalo skiepytis, kitaip bus laikomi grėsme nacionaliniam saugumui bei visuomenės sveikatai.

28.) Kas, Jūsų nuomone, sukėlė 1918 metų „Ispaniško“ gripo pandemiją?

Atliktas skiepijimas Jungtinių Valstijų kariuomenei, dislokuotai užjūryje. Ispaniškasis gripas nenužudė 20-ies milijonų. Tai buvo nespecifinis „M.A.S.S.“ padidėjusio jautrumo imuniteto atsakas ir mikroskopinės kraujotakos elektrostatinės kontrolės praradimas, kuris sukėlė kliniškai nematomą kraujagyslių takoskyros cirkuliacijos išemiją.

Išeminiai insultai smegenyse ir kūne buvo tokia pati mirties priežastis dėl Ispaniškojo gripo, kaip bus ir po kito skiepijimo„protrūkio“ arba laukinio viruso užkrato pernešėjo visuomenėje.

Jums nereikia skiepų nei nuo Ispaniškojo Gripo, nei nuo kitų patogeninių atmainų, jums reikia kontroliuoti žmogaus fiziologijos mechanizmus, dėl kurių virusiniai patogenai sukelia ligas, tai yra MASS ir elektrostatiką, dar žinomus kaip „Zeta potencialas“.

29.) Kokia Jūsų nuomonė apie įvairias terapijas ir metodus, taikomus nepageidaujamam skiepų poveikiui gydyti?

Paskambinkit man. 1-877-DABAR-AŠ-GALIU. Pirma įvertinimas. Tada atliekama diagnozė. Trečia gydymas, mes abar naudojame strėlytes, kad pataikyti į taikinį, o „arbūzus“paliekame alopatijai. Aš turiu kelis atsakymus, kurie gali būti nedelsiant taikomi. Tačiau, visa sistema buvo išbalansuota. Kūnas gali išgyti, įskainat smegenis. Paprasčiausiai reikia vienu metu gydyti keletą taikinių, kad kūnas galėtų pats pradėti atsistatyti, taip kaip Dievas mums suteikė tokias galias. Tai bus vadinama 12-IMAM MASS Pergalės sveikatos atkūrimo serijos, sprendimai ir metodai.

Jūs galite kurti pačius geriausius pleistrus pasauliui tol, kol pasaulis galvoja, kad jis serga ir „kraujuoja“, nes vėliau iš „pleistrų“ nebus jokios naudos. Kai šiuo atveju pacientas, pagal vakarų medicinos sistemą serga, bet tai neigia, niekas negali jam pasiūlyti gydymo ir naujų sprendimų, nebent pacientas supras ir sutiks, kad jis „kraujuoja“. Iki to laiko Jūs visi esate įstrigę ir aš negaliu kalbėti apie atsakymus, sprendimus ar „pleistrus“, nes mano atsakymai bus nesuprantami. Visi tie, kurie kontroliuoja medicinos sitemą, turi pripažinti, kad problema yra tikra ir egzistuojanti. Šiuo atveju, problemos pripažinimas reiškia ir atsakomybės prisiėmimą asmeniškai, politiškai bei korporatyviai, tai daug kainuos ir yra karti tabletė nuryti.

Mes pradėsime gelbėti tuos, kurie ieško pagalbos. Aš neprisiimu jokių nuopelnų. Aš negaliu nieko išgydyti. Jei kažkam pagerės nuo to, kad mus pamatė – tai bus greičiausiai atsitiktinumas.

30.) Kai „žala jau padaryta“, nebėra jokios vilties ar yra kokie kiti būdai? Ar galima ką nors padaryti, kad išgydyti skiepo žalą?

Taip. Kūnas ir smegenys gali išgyti taip pat, kaip ir diabetinės pėdos opa bei pragulos žaizdos. Visų svarbiausia yra kraujotaka patologijoje ir gijime. Elektrodinamika gijimo procese yra tiek pat svarbi kaip ir deguonis, bei MASS ir “zeta” kontroliavime. Kepenų sistema yra kritiškai svarbi. Kūnas gali pats save išvalyti, tačiau jis turi būti sugrąžintas į atitinkamą fiziologinę būklę.

Laimei, skiepų žala, susijusi su smegenų funcijomis, dažniausiai atjungia baltos materijos jungiančius kanalus paliekant žievės „lemputes“ (pilkoji materija) sveikas. Baltos smegenų materijos kanalai gali susijungti vėl. Tai reiškia, kad motorikos, kalbos ir jutimo funkcijos, įskaitant ir pažintinę, gali pilnai atsistatyti. Smegenų kanalai, žingnis po žingsnio, visiškai ataugs ir susijungs patys. Reikia tik atstatyti žmogaus organizmo balansą bei daugybines organų sistemas. Visa tai įmanoma, tačiau, tai turi būti daroma atsižvelgiant į konkretų atvejį, nes nėra būdo, kuris tiktų visiems vienodai.

31.) Jūs taip pat esat įsitraukęs į politiką…. Ar galite mums pasakyti kas paskatino Jus eiti į politiką? Skiepų politika gali būti laikoma strategine pozicija, kuri yra labiau monopolistinė nei kitos, taip nemanote? Ar Jūs tikitės savo darbais padaryti pakeitimus būdamas politiku? Ar dabar, įsitraukus į politiką, Jūsų gyvybei nėra didesnės grėsmės, turint omenyje Jūsų poziciją skiepų atžvilgiu?

Kai socialinė politinė sistema serga ir sukelia ligas, reikia gydytojo. Aš negaliu pakeisti šios sistemos gydydamas septynis pacientus per dieną ir vadindamas tai gyvenimu bei karjera.

Aš mieliau pakeisčiau sistemą, kad padėčiau žmogui, negu keisčiau žmogų, kad padėčiau sau. Medicininė, socialinė politinė ir pasaulinė bankų sistema yra valdoma tų pačių grupių, kurios mus visus sargdina. Medicinos žinios ir mokslinė tiesa nepadės žmonijai.

Vienintelė išeitis iš mūsų pačių sukurtos netvarkos yra informuota, išsilavinusi, dalyvaujanti demokratija žmonėms, su žmonėmis ir nuo žmonių. Aš tikiuosi įkvėpti gyventojus atsiimti tai, kas teisėtai priklauso žmonėms, jų Tautiškumą, neatimamas teises, Suverenitetą, išdavimo bei tautos kreditų ir valiutos kontrolę. Jei žmonės nekontroliuos šių kritiškai svarbių dalykų, tuomet kontroliuojantis lupininkavimas sulaužys į šipulius kiekvieną tautos sveikatą, gerovę, prigimtines teises ir laisves.

Nėra ko bijoti išskyrus savęs pačio. Mirtis yra neišvengiama. Labiau reikia bijoti to, ko žmonės nepadarė savo gyvenime, žinodami kas yra teisinga nei nedaryti to, žinant kas yra teisinga ir kas ne. Pajuoka, skurdas, statuso praradimas, gerovė ar mirtis be tikėjimo, be vilties – tu jau esi miręs. Aš renkuosi mylėti, dėl savęs ir kitų, paprasčiausiai dėl to, kad tiesa nurodė man kelią, kuriuo dabar einu. Mes visi turime pasirinkti.

Jūs niekada nepamatysite daiktų pervėžėjo, lydinčio laidojimo procesiją, galbūt gyvenimas susideda ne vien iš turto kaupimo. Dievas niekada nekaltins tavęs už teisingų darbų darymą. Kaltė bus tuomet, jei nebus daroma nieko nepaisant galimybių, žinių ir galimybių padaryti priešingai.

Aš džiaugiuosi atvykęs į Jūsų Šalį, kad galutinai prasklaidyčiau šitą skiepų tamsą.

  • Dr Andrew Moulden MD, PhD

Iš anglų kalbos vertė Inga Čaplinskytė

Nuoroda į originalų straipsnį rasite nuspaudus šią nuorodą: https://vactruth.com/2009/07/21/dr-andrew-moulden-interview-what-you-were-never-told-about-vaccines/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s