Virusai

Kaip galima sukurti skiepą ligai, kuri neegzistuoja?

Medžiaga paruošta pagal Prof. Andrew Kaufmaną

Ar egzistuoja virusai?

Kad žmonės gali užsikrėsti tam tikromis ligomis, tokia informacija yra gandų lygmenyje, neparemta empiriniu mokslu, kuri leidžia kontroliuoti žmones baimės pavidalu. Medicina daugiau religija nei mokslas. Nuo mažų dienų tėvai įtikina savo vaikus kaldami įvairiausius mitus į jų galveles, pradėdami nuo to, kad egzistuoja dantukų fėja iki to, kad tam tikros ligos yra užkrečiamos. Universitetuose, kai dėstoma ligų temomis, studentams nėra pateikiami moksliniai įrodymai paremti rimtais eksperimentais, kurie patvirtinų jų pateikiamą informaciją, studentai tiesiog privalo aklai pasitikėti savo dėstytojais ir jiems besąlygiškai pritarti. Tai labai panašu į religiją. Kai moksle atsiranda tikėjimas, jis iškart pavirsta į religiją ir nuo to laiko nebeturi nieko bendro su mokslu.

Labai paprasta įsitikinti tuo, kad neįmanoma užsikrėsti, tereikia žmones sergančius viena ar kita taip vadinama užkrečiama liga patalpinti kartu su sveikais žmonėmis ar sveikais gyvūnais arba atvirkščiai į vieną patalpą ir stebėti ar sveiki žmonės ar gyvūnai susirgs ar ne. Elementarus ir paprastas eksperimentas, kurį gali atlikti kiekvienas. Galėsite įsitikinti ar taip vadinamos užkrečiamos ligos plinta ar ne.

Vietoj to, kad diskutuotumėte apie skiepų žalą, mes turėtume diskutuoti apie tai, kad niekada nebuvo įrodyta, jog virusai ir bakterijos sukelia ligas.

Šiai dienai sunku surasti mokslinius tyrimus, kurie būtų atlikę eksperimentus su žmonėmis ar gyvūnais, pagrindžiančius, kad egzistuoja užkrečiamos ligos, netgi peržiūrėjus 100 metų senumo tyrimus.

Jei šių teiginių mokslas negali patvirtinti eksperimentais, tai lieka tik teorija. Teorija, kuri gali būti teisinga arba ne. Jei yra teorija, ją tereikia patvirtinti eksperimentais ir tuomet teorija tampa dėsniu. Kaip pavyzdžiui žemės traukos dėsnis.

Šią TEORIJĄ, turėtų pervadinti mitu, nors ji sklando dar nuo profesoriaus Pastero laikų.

Nereikėtų tikėti aklai bet kokia pateikiama informacija, nesvarbu, kad ji atrodo labai įtikinama. Lygiai taip pat nereikėtų aklai priimti ar atmesti informaciją, kuri pateikiama šiame straipsnyje, jums tereikia patikrinti šaltinius ir toliau domėtis patiems. Tiesiog nereikėtų skleisti informacijos, kurios nesate patikrinę patys. Nes žaisdami sugedusį telefoną, žmonės skleidžia gandus.

Apsinuodijimas

Elementarus pavyzdys iš kasdienio gyvenimo, turbūt daugumai pažįstama situacija, kai susirenka šeimos nariai ir/ar giminaičiai į šventę, tarkim keliasdešimt žmonių. Visi valgė tą patį maistą ir gėrė tuos pačius gėrimus. Tą patį vakarą ar sekantį rytą maždaug penkiolikai iš visų susitikime dalyvavusių asmenų pasireiškia simptomai – pykinimas ir viduriavimas. Ir šiuos negalavimus jie visi nesunkiai susieja su praėjusią dieną valgytu maistu. Jie nepradeda sieti negalavimu su Dievų prakeiksmais ar tam tikrais mikrobais. Nors ne visada kas akivaizdu būna tiesa.

Apsinuodijama ne dėl mikrobų (paprastai), o nesuvirškintu maistu, kurio organizmas negali suvirškinti dėl jo didelio kiekio ar dėl neįprastumo – organizmas negali pagaminti jam virškinti reikiamų biocheminių medžiagų (enzimų ir t.t.). Todėl tas maistas, nors jis iš esmės nėra ‚sugedęs‘, patenka į organizmą kaip nuodas. Ypač, jei jis užgeriamas alkoholiu, nes tada kepenys isteriškai neutralizuoja ląstelių toksiną alkoholį, o maistas, kuris galbūt kitu atveju ir būtų suvirškintas, lieka nevirškintas ir papildomai apnuodija organizmą.

Taip pat dauguma iš mūsų esame pastebėję situaciją, kai keli asmenys suserga ta pačia liga. Lygiai taip pat esame pastebėję, kad ne visi suserga ta pačia liga vienu metu, kaip pvz lankome žmones, kurie serga gripu, tymais, vėjaraupiais ar kitomis taip vadinamomis užkrečiamomis ligomis, kai neva čiaudant ar kosint užkrečiami asmenys, bet nei mes nei mūsų vaikai neužsikrečiame. Jei šios ligos būtų užkrečiamos, tai kiekvieną kartą sukontaktavus sveikam asmeniui su sergančiuoju, sveikas žmogus susirgtų ta pačia liga. Bet taip nėra, ir kiekvienas turime apsčiai tokių pavyzdžių savo pažįstamų tarpe.

Jeigu atkreipėte dėmesį į turgų Wuhanio mieste, kaip teigiama prasidėjo CORONA viruso sklaida, tai matėte, kad tame turguje pilna gyvūnų, taip pat šalia jų įvairių skirtingų organų dalių bei įvairūs skysčiai, kurie tarpusavyje susimaišę. Kažkodėl nebuvo pagalvota, kad galbūt didelis kiekis žmonių, kurie susirgo ir buvo tame turguje, kad galbūt galėjo apsinuodyti maistu. Net nebuvo iškelta tokia hipotezė.

Ką daro medikai tokiais atvejais? Dažniausiai išrašo antibiotikus ir daugumai žmonių tai tinka. Jei apsinuodijimas tęsiasi apie 3 dienas ir antibiotikai nepadeda, tuomet medikai nusprendžia, kad tai virusinis susirgimas. Bet jie beveik niekada nepagalvos, kad tai gali būti kažkas kito nei mikrobai. Jie tiesiog taip buvo mokomi savo medicinos mokyklose. Jei tavo vienintelis įrankis plaktukas, tai tuomet viskas atrodys kaip vinis. Alopatai griežtai remiasi Pastero MITU, kuris teigia, kad kiekvienas atskiras mikrobas sukelia atskirą ligą. Dauguma iš alopatų net nėra girdėję mokslininko profesoriaus Bešampo pavardės, nes šis mokslininkas yra išbrauktas iš biologijos istorijos.

O mes juk žinome, kad antibiotikai žudo gyvybę. Į lietuvių kalbą išvertus anti, reiškia prieš, o bio gyvybę, taigi antibiotikai lietuviškai reiškia – prieš gyvybę.

Pasteras ir Bešampas


1905 m. Nobelio medicinos premijos laureatas Robertas Kochas

Nei viena taip vadinama užkrečiama liga neatlaiko žinomo mikrobiologo Roberto Kocho keturių postulatų, kurie skamba labai paprastai:

 1. Mikroorganizmas turi būti randamas dideliais kiekiais sergančiųjų organizme ir jis neturi būti randamas nei viename sveiko žmogaus kūne.
 2. Mikroorganizmas turi būti išskirtas iš sergančio organizmo ir auginamas grynoje kultūroje.
 3. Užaugintas mikroorganizmas turi sukelti lygiai tuos pačius simptomus sveikiems žmonėms.
 4. Mikroorganizmas turi būti pakartotinai išskirtas iš užkrėsto sergančio eksperimentinio žmogaus ir mikroorganizmas turi būti identiškas pradiniam specifiniam sukėlėjui.

Paimkime pavyzdžiui streptokoko bakteriją, kuri kaip teigia medikai sukelia skausmą gerklėje. Streptokokas aptinkamas kiekvieno žmogaus organizme. Jei streptokokas yra randamas sveiko žmogaus ir sergančio žmogaus organizmuose, tuomet yra akivaizdu, kad jis negali sukelti ligos. Taigi, remiantis Kocho postulatais, streptokoko bakterija nesukelia ligos, nes neatitinka jo minėtų postulatų. O taip vadinamos virusinės ligos neatitinka netgi pirmų dviejų Kocho postulatų, nes niekada nepavyko tyrimais įveikti pirmų dviejų laiptelių. Nei karto.

Kaip dabar yra testuojami asmenys dėl CORONOS?

Pirmas dalykas, kurį mokslininkai padarė, tai paėmė skysčius iš sergančių žmonių plaučių. Atrodė, kad mokslininkams buvo nelabai aktualu kas sukelia ligą, nes jie tiesiog ieškojo genetinės informacijos, kuri padėtų jiems sukurti PCR (Polymerase Chain Reaction) testus. Laboratorijoje mokslininkai plaučių skystyje ieškojo genetinės medžiagos ir jie rado RNR (Ribonukleino rūgštis). Mūsų plaučiuose, jų skysčiuose ir mūsų kraujyje yra skirtingi šaltiniai, kuriose galima rasti genetinės medžiagos. Tokios kaip DNR (Deoksiribonukleorūgštis) ir RNR.

Tiesa sakant yra tyrimų, kurie nustatė, kad kraujyje yra randama RNR iš egzosomų (egzosomos yra membranos surištos tarpląstelinės pūslelės, gaminamos daugumos eukariotų ląstelių endosominiame skyriuje), kurios laisvai plūduriuoja kraujyje bei kituose kūno skysčiuose. Taigi, nevisada egzosomos randamos tik puslelėse, juos laisvai plūduriuoja organizmo skysčiuose. Mūsų plaučiuose yra gausu įvairios genetinės medžiagos. Yra genetinė medžiaga mūsų plaučiuose, taip pat įvairių rūšių bakterijų kolonijų, kurios nuolat gyvena plaučiuose atlikdamos savo funkcijas. Ir jos savyje turi genetinę medžiagą. Ir jeigu mūsų organizmai yra negalavimo būklėje, tuomet plaučiuose yra gausu egzosomų, kurios yra mūsų organizmo gynybinio mechanizmo dalis. Jos taip pat turi savo genetinę informaciją.

Tuomet, jei paimsime skysčio pavyzdį iš plaučių ir parodysime, kad radome genetinę medžiagą jame, mes tiksliai negalėsime pasakyti iš kokio konkretaus šaltinio ši genetinė medžiaga paimta. Tai gali būti bet kas iš aukščiau išvardintų dalykų.

Vietoj to, geriau būtų išgryninti daleles iš plaučių skysčio, tuomet būtų galima išgauti genetinę medžiagą, kuri yra tik tose dalelėse. Ir tai būtų daug geresnis eksperimentas. Bet tai buvo ne tai, ką mokslininkai padarė su COVID-19. Jie tiesiog paėmė plaučių skystį ir rado neaiškios kilmės genetinę medžiagą. Tuomet jie paėmė RNR ir nuskaitė jos genetinę informaciją ir tada galėjo parodyti kad yra esminės RNR poros. Nes RNR kaip polimeras (medžiaga, kurios molekulės sudarytos iš daug besikartojančių struktūrinių vienetų, vadinamų monomerais, sujungtų kovalentiniais cheminiais ryšiais ), kaip skirtingų blokų grandinė. Kadangi skirtingi blokai, dėl to gali būti skirtingos kombinacijos. Dėl to kiekviena seka yra unikali ir gali būti paversta baltymais. Ir tai yra pagrindinis mūsų genų kodavimo būdas, kuris padeda mūsų kūnui funkcionuoti. Nes jie sukuria specifinius baltymus. O tie baltymai atlieka savo funkcijas.

O ką jie padarė COVID – 19 atveju, nuskenavo seką ir iš esmės sulygino su ankstesniu CORONA virusu. Ir remiantis homologija (panašumas tarp tos pačios kilmės organų, atliekančių skirtingas funkcijas) ar panašumais su kitu CORONOS virusu seka, mokslininkai PAMANĖ, kad tai galėtų būti įrodymas.

Bet jei jus patikrintumėte ankstesnius tyrimus susijusius su kitu CORONA virusu, jūs atrastumėte krūvą klaidų jų taip vadinamuose moksliniuose metoduose, kuriais jie netgi neįrodė, kad virusai egzistuoja, ir dar daugiau, kad nesukelia jokių ligų.

Taigi, šis PCR testas remiasi tuo, kas nebuvo įrodyta nuo pat pradžių.

Auksinis standartas testams

Medicinos mokyklose buvo mokoma apie testus ir buvo aiškiai pabrėžiama, kad kiekvieną kartą, kai tik sukuriamas naujas testas ir norint patikrinti ir sužinoti ar testas yra patikimas ir tikslus, reikėdavo tiesiog patikrinti su ankščiau nustatytu, taip vadinamu auksiniu standartu. O auksinis standartas reiškia, kad beveik visada testas rodys tą patį rezultatą. Kaip, kad žemės trauka veikia visada vienodai.

Kaip pvz. paimtume testą dėl vežio. Auksinis standartas būtų – BIOPSIJA (medicinoje intervencinis tyrimo metodas, kai biologinių ląstelių ar audinių gabalėlis paimamas ištyrimui iš vietų, kur esama pakitimų). Tarkime, jei jūsų artimui įtaria vėžį, chirurgai atlieka biopsiją, paimdami dalelę audinio, kuris manoma yra piktybinis ir jį analizuoja stebėdami per mikroskopą, kurio pagalba gali matyti, kad ląstelės dauginasi nenormaliai greitai ir tai yra požymis, kad audinis yra piktybinis vėžys. O jei jus atliksite kažką panašaus į mamogramą (vienas iš svarbiausių krūtų ligų tyrimų, atliekama, kai tiriant apčiuopos būdu aptinkama kokių nors krūties anomalijų), moterims gali apčiuopti kažkokią masę, bet iš to nebus galima nustatyti ar tai vėžys ar bet kas kita. Dėl to šis testas negali būti laikomas kaip visuotinai priimtinu ir patikimu nustatant piktybinius darinius.

Todėl auksinis standartas COVID – 19 turėtų būti taip vadinamo viruso izoliavimas ir jo išgryninimas iš sergančio asmens ir turėtų būti įrodyta, kad perkėlus į sveiką asmenį tą izoliuotą dalelę, ji turėtų sukelti tokius pačius simptomus. Bet CORONA viruso atveju to nebuvo nei karto taikoma. Jei taip būtų padarę, tai turėtų auksinį standartą, kuris reikštų, kad šį izoliuota ir išgryninta dalelė sukelia sveikame žmoguje analogišką ligą, nes tai buvo atlikta su šimtais žmonių. O sveikuose žmonėse niekada neturėtų būti randama CORONA. Bet mes nematėme niekur tokio pobūdžio atliekamų tyrimų su CORONA.

Genomas

Kadangi nėra tikslaus testo, mes negalime tiksliai nustatyti PCR testo paklaidą procentais.

Buvo vienas tyrimas, kurį atšaukė labai greitai, greičiausiai dėl to, kad jis būtų skatinęs žmones nesidaryti testo, dėl jo klaidingumo. Jie atliko tam tikrus matematinius paskaičiavimus. Jie davė tam tikram skaičiui žmonių testus ir stebėjo juos porą savaičių. Mokslininkai nustatė, kad šių testų paklaida buvo 80% klaidingai teigiamų atvejų. Keturi iš penkių žmonių nesusirgo, nors testas rodė, kad tie žmonės turi CORONĄ virusą. Geras testas turėtų būti maždaug su 1% paklaida, idealiai būtų netgi mažiau nei vienas procentas.

Ligų ir mirčių perkvalifikavimas

99 procentai Italijoje visų mirusių asmenų, kuriems buvo diagnozuota CORONA, pasak Italijos valdžios atlikto tyrimo, sirgo įvairiomis chroniškomis ligomis.

CDC (Center for Disease Control and Prevention) puslapyje yra nurodoma forma kaip reikėtų pildyti mirties liudijimą tų asmenų, kurie tariamai mirė dėl CORONOS. Užtenka, kad asmuo turėjo tam tikrus simptomus ir nebūtina atlikti jokių testų, kad būtų galima užpildyti mirties liudijimą ir nurodyti mirties priežastį – CORONĄ (covid-19). Tai reiškia, kad žmones mirusius nuo plaučių uždegimo, gripo ir kitų kvėpavimo ligų, gali būti traktuojami kaip mirę dėl COVID – 19. Tokiu būdu yra legaliai ir oficialiai keičiami tikri mirčių ir ligų statistikos skaičiai.

Norint tiksliai nustatyti nuo ko mirė žmogus, turi būti atliekamas skrodimas. Bet šiems atvejams nebuvo atliekamas skrodimas.

Jeigu jūs patys nuspręsite patikrinti bendrą visų mirusių asmenų statistiką per praėjusį dešimtmetį ir sulyginsite statistiką su šiais keliais mėnesiais pastebėsite, kad didelio mirtingumo skirtumo statistikoje nėra.

Jei pažvelgsime į 1918 m. mirusių asmenų statistiką pasauliniu mastu nuo Ispanijos gripo, tai skaičiai varijuoja nuo 10-100 milijonų žmonių mirčių. Prisiminkime, kad tai buvo laikotarpis iškart po Pirmo pasaulinio karo, o žmonių skaičius pasaulyje buvo stipriai apmažintas.

Kai žmogus neturi žinių, jis yra lengvai valdomas baimės pagalba. Todėl yra labai lengva manipuliuoti asmenimis ir jiems primesti bet kokius suvaržymus, kurie pateikiami kaip sprendimas. Jie priims tai nekvestionuodami, kaip pvz. pirkti tualetinį popierių šimtais rulonų.

Nebuvo atliktas nei vienas neįtakotas tyrimas, kuris nustatytų, kad socialinė atskirtis padėtų apsaugoti nuo ligų.

Dr. Fauči, dešinioji prezidento Trampo ranka, CORONOS klausimais, žurnale NEJM (the New England Journal of Medicine) yra parašęs redakcijai, kad COVID – 19 mirtingumas yra ne didesnis nei įprasto gripo atveju, tai yra – 0,1 % mirtingumas, arba vienas iš tūkstančio. Šis žurnalas nėra skirtas liaudžiai. Jį daugiausiai skaito medikai ir mokslininkai. Tuomet maždaug po 2 dienų, Baltosiuose rūmuose, spaudos konferencijos metu Dr. Fauči to nepaminėjo, netgi teigė visiškai priešingai, kad susirgimų skaičiai didės ir, kad aukų skaičius didės eksponentiškai. Dėl to yra būtina pratęsti Komendanto valandą visoje JAV galbūt mėnesiui.

Kai Trumpas su Dr. Fauči dalyvauja spaudos konferencijoje, mes matome juos stovinčius vieną šalia kito, be kaukių, nesilaikant numatyto atstumo – 1,5 m. Jeigu jie tikėtų viskuo, ką patys sako, jie stresuotų ir laikytųsi visų nurodymų, kuriuos patys rekomenduoja. Jie supranta, kad visą tai yra farsas ir žaidimas, bet dauguma žmonių tokių akinančiai akivaizdžių detalių nepastebi, nes baimės akiniai blokuoja jų racionalų matymą.

Ką jums tai sako? Tai sako, kad jau senai laikas išmest SMEGENŲ ATROFATORIŲ per langą ir nustoti skaityti visuomeninę spaudą bet kokioje formoje.

Ar skiepas, kuris kuriamas neegzistuojančiai ligai yra taip vadinamas oksimoronas – kontroliuojamo chaoso simbolis? Ar tai Marionetės Bilo Geitso karantino žaidimo galutinė stotelė, kurioje laukia elektroninis skiepų pasas įsiūtas po oda? Ar elektroninis skiepų pasas, tai bus leidimas dirbti ir keliauti po skirtingas šalis?

Egzosomos

Paruošė Artūras

Šaltiniai:

 1. https://www.facebook.com/arturas.bartasius.7/videos/115303633476704/
 2. https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-03-18/99-of-those-who-died-from-virus-had-other-illness-italy-says
 3. https://www.cdc.gov/nchs/data/nvss/vsrg/vsrg03-508.pdf
 4. https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMe2002387
 5. https://www.youtube.com/watch?v=dL3cAS3YUKM&t=3s
 6. https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/fields/346.html
 7. https://childrenshealthdefense.org/news/government-corruption/gates-globalist-vaccine-agenda-a-win-win-for-pharma-and-mandatory-vaccination/
 8. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/32133832
 9. https://bmcpublichealth.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12889-018-5446-1
 10. Https://youtu.be/BzRbq9XJ7mA

4 comments

 1. Gal jau galėtumėte grįžti gaminti prekes, nes jau nusibodo ir virusai, ir mikroskopai!..

  Like

   1. O man, atvirkščiai, sudomino virusai ir mikroskopai :). Seniai kirbėjo mintis, kad “moderni medicina” yra kažkokia nežmoniška – nereali. Kažkoks pritemptos pasaulėžiūros kratinys. Medicina sustyguota ne pagydyti, o pasipelnyti iš ligų. O galutinai “pribaigė” pasigilinus, kaip “virusai” randami ir tyrinėjami. Iš gyvo organizmo ( visumos) išplėšus ląstelę, ją apnuodijus ir išcentrifugavus ir dar patalpinus į vakuumą po galingu elektronų srautu – gaunamos žinios apie gyvybę??? NE. Gaunamos žinios apie mirtį. Su gyvybę tai turi bendro tiek, kiek lavonas su gyvu žmogumi. Net mintis, taip tyrinėti gyvybę atrodo šventvagiška. Na, dar galiu suprasti, kad toks tokį tyrinėja. O norisi patyrinėti save…mikro kosmoso lygmenyje… :).
    Ačiū Jums už jūsų darbą.
    Gal turit patikimų šaltinių apie egzosomas, ne wikipedijos lygmens, o iš natūropatinės medicinos lygmens?

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: