Kai skiepai neveikia, sumanus būdas tai nuslėpti, tereikia pakeisti ligos pavadinimą

Gydytojai visame pasaulyje vis susiduria su vaikais, kurie užsikrečia tomis ligomis, kurių skiepais buvo vakcinuoti. Vietoj to, kad diagnozuotų tuos vaikus teisingai, specialistai išsiaiškino, jog alopatai suteikia naujus pavadinimus ligoms. Tai reiškia nuslėpimai vyksta ir vakcinos, kurios yra saugios ir efektyvios, kaip mums yra teigiama, iš tikro yra visiškai nenaudingos.

Skiepai dabar leidžiami vaikams, siekiant juos apsaugoti nuo visų ligų, žinomų žmonėms. Pasirodo yra skiepų beveik viskam, nuo poliomielito iki nulūžusio nago. Tačiau daugelis specialistų dabar teigia, kad skiepai sukelia ligas, nuo kurių turėtų apsaugoti.

Pasirodo jie gali būti teisūs, nes neseniai paskelbtos žinios, jog 47,500 vaikų buvo paralyžiuoti po poliomielito vakcinavimo Indijoje 2011-aisiais. Pasak Dr. Jacob, nario iš “Nacionalinės specialios patariamosios grupės dėl imunizacijos bei maisto ir vaistų reguliavimo darbo grupės”, 2011-tais po poliomielito vakcinacijos, papildomai 47,500 vaikų buvo naujai paralyžiuoti, o tai yra aukščiau standartinės normos – 2 vaikai iš 100,000 ne poliomielito atvejai – AFP (acute flaccid paralysis (Ūmus suglebęs paralyžius)).

Mokslininkė Viera Scheibner yra specialistė, kuri visiškai nesistebėtų paminėtais aukščiau duomenimis. Ji daugelį metų tvirtai tikėjo priešingai, jog vakcinos apsaugo vaikus nuo susirgimų. Kai skiepai yra ta priežastis dėl ko vaikai suserga ligomis, nuo kurių buvo paskiepyti. Ji geriausiai paaiškina tai savo labai gerai parašytame laiške, neseniai publikuotame Britų Medicininiame Žurnale (British Medical Journal (BMJ)). (2) Jos laiškas poliomielito vakcinos tema paremtas išskirtiniu moksliniu tyrimu ir atveriantis gigantišką kirminų skardinę, kurią bus sudėtinga farmacijos pramonėms ignoruoti. Atsakyme straipsnyje pavadinimu „Polio išnaikinimas: sudėtingas pabaigos žaidimas – Polio Išnaikinimas Vakcinavimu“ , ji rašė:

„Polio išnaikinimas vakcinavimu?

Leiskite man pacituoti kai kuriuos originalius pagrindinius mokslinius tyrimus.

Anderson et al. (1951) savo straipsnyje „Poliomielitas pasireiškiantis po antigenų injekcijos“ (Pediatrija; 7(6): 741-759) rašė „Per paskutiniuosius keletą metų tyrėjai pranešė apie poliomielito pasireiškimą po kelių savaičių po injekcijų kai kurių antigenų. Martin Anglijoje atkreipė dėmesį į 25 atvejus, kuriais pasireiškė paralyžius vienos galūnės per 28 dienas po antigeno injekcijos, į kurią buvo suleista injekcija.“

„Geffen, studijavęs poliomielito atvejus 1951 Londone, stebėjo 30 pacientų, kurie gavo antigenų injekcijas per pastarąsias keturias savaites, pastebėjo taip pat, kad paralyžius ypač apimdavęs galūnę, į kurią buvo suleista injekcija.“

Mokslininkė Scheibner pateikė daugelį ištirtų įrodomų pavyzdžių, kuriose teigiama, jog vakcinos sukeldavo paralyžiaus ir poliomielito atvejus daugelį metų.

1954-tais, bandymų laikotarpiu, Dr. Bernice Eddy (3) labai susirūpino, kai buvo vakcinuotos 18 beždžionių su neaktyvuota polio vakcina. Ji atrado, kad vakcina paralyžiuodavo beždžiones. Ji rašė:

„Mes turėjome 18 beždžionių. Mes sušvirkštėme toms 18 beždžionių kiekvienos vakcinos, kurias gavome. Ir beždžiones ištiko paralyžius.“

Sunerimusi, ji nedelsiant informavo savo vyresniuosius, siųsdama beždžionių nuotraukas. Vietoj padėkos, kurios ji tikėjosi, ir skubaus sustabdymo vakcinos programos, įvyko neįtikėtinas dalykas. William Sebrell, NIH direktorius, stabtelėjo prie gyvūnų namo, kur jie dirbo, ne atsidėkoti jai už įspėjimą, bet paklausus ar ji ir jos bendradarbiai nenorintys paskiepyti savo vaikų šia vakcina, nes šių skiepų skaičius buvo limituotas. Nereikia nei sakyti, jog ji ir jos tyrėjai žinojo, kad vakcina yra  neverta rizikos.

Netrukus po Eddy atradimo, mokslinis straipsnis parašytas Peterson ir kt. pasirodė JAMA žurnale. (4) Peterson taip pat šnekėjo apie vakcinacijos sukeltą poliomielitą, šįkart Aidaho valstijoje per Salk (injekcinės) vakcinos bandymus. Šis mokslinis tyrimas buvo įtrauktas kaip dalis mokslininkės Scheibner tyrimo jos laiške BMJ.

Kad nuslėpti vakcinos neveiklumą, Polio įgyja nauja pavadinimą

Daugelis specialistų tiki, jog norint apsimesti, kad ligos buvo išnaikintos, jos papraščiausiai yra pervadinamos taip pridengiant faktą, jog vakcinos neveikia. Pasak portalo whale.to (5) Greg Beatie rašė:

Sveikatos sektoriaus pareigūnai įtikino kiniečius pervadinti didžiąją dalį savo polio susirgimų į Guillaine Barre Syndromą (GBS). Tyrimai parodė, jog naujas sutrikimas (Kiniečių paralyžiaus sindromas) ir GBS iš tikro buvo polio. Po masinės vakcinacijos 1971 m., polio atvejų skaičius krito žemyn, bet GBS išaugo apie 10 kartų…  Amerikoje, kur buvo 930 atvejų paralyžiaus atvejų – visi buvo įvardinti kaip polio. Po penkerių metų, kampanijos pabaigoje, grubiai 2000 atvejų paralyžiaus ligų pasirodė – bet tik 6 iš jų buvo įvardinti kaip polio. Paralyžiaus ligų skaičius padvigubėjo, bet ligų apibrėžimas pasikeitė taip drąstiškai, kad vargu kuri nors iš jų nuo tada buvo pavadinta polio.

Pasirodo Kinija ne vienintelė šalis pasirinkusi šią filosofiją. Anla ir kt. pranešė apie vaikus, kuriems buvo diagnozuota GBS iškart po Polio vakcinos Turkijoje. Straipsnyje, kuris buvo publikuotas leidinyje „Indijos Neurologija” (6) Anla pranešė, jog penki vaikai susirgo GBS po nacionalinės oralinės vakcinacijos kampanijos Turkijoje. Jis rašė:

Pastebėtas šuolis GBS atvejų vaikų tarpe, oralinės polio vakcinacijos (OPV) kampanijos periodu Turkijoje, rodo priežastinį ryšį.

Savo diskusijoje jie rašė:

Mūsų atveju, eilėje visi vaikai buvo jaunesni nei 5 metai. GBS buvo tiesiogiai siejama su OPV vykdymu visiems vaikams, išskyrus 4-tą atvejį, kur ligos istorijoje buvo virusinis gastroenteritas, kuris buvo gerai žinomas priežastinis faktorius GBS etiologijoje. [13] 1999-aisiais, kai OPV nebuvo duodamas, mes diagnozavome vos 2 atvejus su GBS, jaunesnių nei 5 metai vaikų grupėje, savo klinikoje. Nors ir rezultatai yra kintami, o įrodymai nėra tvirti, vis dėlto yra svarbu apsvarstyti OPV kaip potencialią priežastį GBS vaikuose, ypač nacionalinių kampanijų metu ir vaikai turėtų būti stebimi.

Stebėtinai, Gillain-Barre Syndromas ne vienintelis naujas ligos pavadinimas ligos suteiktas pacientams susirgusiems polio, po polio skiepo gavimo. Beddow Bayly knygos autorius “Byla prieš vakcinavimą” (The Case against Vaccination), (7) rašė:

Po vakcinacijos įvedimo, aseptinio meningito atvejų buvo pranešama daug dažniau, kaip atskiros ligos nuo polio, nors tokie atvejai buvo įvardijami kaip polio prieš vakcinos atsiradimą. Sveikatos Ministerija pripažino, jog individo vakcinos statusas yra pagrindinis veiksnys diagnozei nustatyti. Jei asmuo, kuris buvo vakcinuotas, suserga ta liga, liga tiesiog įrašoma kitu pavadinimu.

Klausimas – ar polio yra vienintelė liga, kuri staiga pakeitė savo pavadinimą? Deja atsakymas į šį klausimą yra aidintis “NE!”; Tai yra dėl to, nes buvo pranešta jog ir kitos ligų pavadinimai buvo staiga pakeisti.

Raupai pradeda naują gyvenimą  

Gana seniai buvo užsimenama, jog raupai vis dar egzistuoja ir tiesiog buvo pervadinti, nuslėpta, kad vakcinavimas išgelbėjo mus iš galingųjų raupų nasrų epidemijos. Straipsnyje, pavadintame “Raupai: Nauja grėsmė” Susan Claridge (8) rašė:

Populiari taktika vakcinų rėmėjų tarpe yra ligos pervadinimas, kai ji pasireiškia vakcinuotam asmeniui, kad statistikoje neatsispindėtų tikrieji skaičiai vakcinuotų žmonių įgijusių ligą, taip nuslepiant faktą, kad vakcina neveikia.

George Bernard Shaw buvo Londono Borough Tarybos Sveikatos Komiteto narys amžiaus posūkyje: “Aš suvokiau, kaip vakcinavimo pasitikėjimas yra išlaikomas statistiškai diagnozuojant visas revakcinuotus atvejus (raupų) kaip pūlinė egzema ar dar kas – bet kas tik ne raupai”

Susan Claridge ne viena tuo įsitikinusi; gyd. Obomsawin (9) prisijungia prie jos, rašydamas:

Žvelgiant į pripažintus vadovėlius žmogaus virusologijos ir stuburinių virusų, mes randame, kad dėmesys buvo skiriamas nuo 1970-tų ligai pavadinimu“beždžionių raupai” , kuri buvo “kliniškai neatskiriama nuo raupų”. Šios ligos atvejai registruoti Zaire, Kamerūne, Nigerijoje, Dramblio Kaulo Krante. Liberijoje ir Siera Leoneje (iki Gegužės 1983m. 101 atvejis praneštas). Pastebėta, kad “…viruso egzistavimas, kuris gali sukelti klinikinius raupus yra nerimą keliantis, ir situacija yra atidžiai stebima”

Ar apgaulė sustoja čia? Ne, žinoma ne, kita liga įgijusi naują vardą yra kokliušas.

Kokliušo perdirbimas

Buvo nustatyta, jog kokliušas taip pat buvo pervadintas. Vėl ir vėl buvo pranešama apie  diagnozuojamus kokliušo atvejus pilnai paskiepytiems vaikams. Faktiškai, vienoje ataiskaitoje teigiama, jog vakcinos žlugimas buvo netgi pripažintas. Natural News (10) pranešė:

Reuters pranešime naujas tyrimas atskleidžia, kad kokliušo protrūkiai yra DAŽNESNI  vakcinuotų vaikų tarpe, palyginus su nevakcinuotais. Tai paremta gyd. David Witt atliktu tyrimu, kuris yra infekcinių ligų specialistas “Kaiser Permanente Medicinos Centre” San Rafaelyje, Kalifornija.

Gydytojai žinojo apie tai ilgą laiką ir galėjo būti daug daugiau atvejų, nei mes galime įsivaizduoti. Specialistai išsiaiškino, jog daktarai diagnozuodavo kokliušą kaip krupinis laringitas!

Dr Viera Scheibner sako:

Infekcinių Ligų Žurnale, 1994, “Bakteriologiškai patvirtinto kokliušo paplitimas konkrečiame amžiuje, nuo 1981-1991- dešimties metų tyrimas”(11) Didžiausia dalis atvejų pasireiškė labiausiai pažeidžiamoje amžiaus grupėje, jaunesnių nei vieneri metai, vakcinuotų vaikų tarpe. Faktiškai, dauguma atvejų nutiko per pirmuosius 4 mėnesius. Vakcina sukelia kokliušą. Daug vaikų suserga kokliušu nuo vakcinos, bet jei jie yra vakcinuoti, tai bus diagnozuota kaip „laringitas“

Bronwyn Hancock “Vakcinos Informacijos Tarnyba” sutinka (12) nurodydami:

„(2) Diagnostinės gairės duotos gydytojams buvo papildytos su „Nėra vakcinavimo istorijos“ kai vakcinos buvo įvestos. Net be šių rašytinių gairių, alopatai yra mokomi, kad vakcinos yra efektyvios. Rezultatas yra toks, jog diagnozuodami ligą pas vaiką, kuris buvo vakcinuotas „prieš“ tą ligą, medikai padaro išvadą, jog liga turbūt esanti visai kita, tokiu atveju tikroji liga nėra pranešama.

Pavyzdžiui kokliušas imtas vadinti „laringitu“, kai jis pasireiškia vakcinuotuose vaikuose, o difterija imta vadinti tokiais pavadinimais, kaip „epiglotitis” kaip šiuo atveju, apibūdintame Wendy Lydall knygoje (2005, pg 68) „Auginant Nevakcinuotą Vaiką“ (Raising a Vaccine Free Child)

„Jos teta slaugė difterijos ligonius Britanijoje 1950-tais, ir ji sakė, kad jos dukterėčia turėjo tipinius difterijai simptomus. Mergaitė buvo nuskraidinta į didesnę ligoninę Oklande, kur jie paėmė tepinėlį iš jos gerklės ir patvirtino difterija. Kai jie sužinojo, jog mergaitė buvo pilnai paskiepyta, vienas daktarų pasakė jos motinai, „tada tai negali būti difterija“. Jie pakeitė diagnozę į bakterinis tracheitas.“

Taigi medikų mokymas, kad vakcinavimas sumažins skaičius, registruojamų ligos atvejų  yra save papildanti pranašystė , neatsižvelgiant į tai kiek realiai yra tikrų ligos atvejų.

Baisiausia tai, jog tėvai yra įvilioti į tikėjimo melą, kad skiepai apsaugos jų vaikus nuo mirtinų ligų, kai iš tikro jos apsaugo vaikus nuo nieko. Tiesa yra ta, jog vis daugiau ir daugiau vaikų tampa ligoti, užsikrėsdami ligomis, kuriomis buvo vakcinuoti, ir tyrimai atskleidžia, jog gydytojai išradinėja gudrius būdus tam nuslėpti. Ne tik tai, bet ir nepalankios reakcijos, kurios gali pasireikšti vaikams nuo skiepų, yra potencialiai blogesnės už pačią ligą.

Išvertė Inga Čaplinskytė

Originalų straipsnį rasite nuspaudę šią nuorodą: https://vactruth.com/2012/04/25/change-names-of-diseases/

Straipsnyje naudoti šaltiniai:

1) K.P. Sethunath – Deccan Chronicle Rise in Paralysis Cases After Polio Vaccine  http://www.deccanchronicle.com/channels/cities/thiruvananthapuram/rise-paralysis-cases-after-polio-vaccine-234

2) Dr Viera Scheibner Polio eradication: a complex end game – Polio Eradication by Vaccination http://www.bmj.com/content/344/bmj.e2398/rr/578260

3) Book extract. The Health Century] Dr. Bernice E. Eddy, whose lab tests found that the Cutter vaccine had been improperly inactivated. http://www.whale.to/vaccine/eddy_h.html

4) Peterson et al (Vaccination-induced poliomyelitis in Idaho. Preliminary report of experience with Salk poliomyelitis vaccine. JAMA; 159 (4): 241-244). http://jama.ama-assn.org/content/159/4/241.extract

5) Greg Beatie  Hiding Polio http://www.whale.to/vaccine/polio1.html

6) Neurology Of India – Report of five children with Guillain-Barré syndrome following a nationwide oral polio vaccine campaign in Turkey Anlar O, Tombul T, Arslan S, Akdeniz H, Caksen H, Gundem A, Akbayram S Department of Neurology, Yuzuncu Yil University Medical School, Van http://www.neurologyindia.com/article.asp?issn=0028-3886;year=2003;volume=51;issue=4;spage=544;epage=545;aulast=Anlar

7) Dr M Beddow Bayly M.R.C.S., L.R.C.P. Case Against Vaccination http://www.whale.to/vaccines/bayly.html

8) Susan Claridge  Smallpox: a new threat? http://www.archetypeltd.co.nz/Smallpox.htm

9) Hiding Smallpox http://www.whale.to/vaccine/smallpox1.html

10)  Natural News Vaccine Failure Admitted: Whooping Cough Outbreaks Higher Among Already Vaccinated Children  http://www.naturalnews.com/035466_whooping_cough_vaccines_outbreaks.html#ixzz1sYoBPd4W

11) Dr Viera Scheibner Consumer Health VACCINATIONS: PART I – MEDICAL RESEARCH ON SIDS AND EPIDEMICS http://www.consumerhealth.org/articles/display.cfm?ID=19990705002005

12) Bronwyn Hancock, Co-ordinator, Vaccination Information Service Turramurra NSW Australia –Letter to the BMJ http://www.whale.to/vaccine/hancock9.html

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s