Sveikesnė mityba

Ne visi mineralai sukurti vienodai

Iš visų vartojamų mitybos papildų, daugiausiai painiavos kyla dėl mineralų. Tai ypač aktualu kalbant apie mikromineralus. Kai kalbame apie vitaminus, jie yra natūralūs arba sintetiniai ir daugeliu atvejų jie yra labai panašūs, išskyrus riebaluose tirpius vitaminus.

Kita vertus, mineralai turi daug veiksnių, kurie įtakoja ne tik jų pačių pasisavinimą, bet ir lemia procesus kurie leidžia susikaupti potencialiai nuodingiems jų kiekiams kraujyje ir minkštuose audiniuose. Todėl siekiant visapusiškai suprasti, kokio tipo mineralinius produktus reikėtų vartoti, būtina aptarti daugelį būtinų veiksnių.

Pirmiausia svarbu pabrėžti, kad poreikis papildyti mitybą mineralais yra labai aktualus. Yra patvirtinti tokie faktoriai, kaip dirvožemio mineralų išsekinimas ir dirvožemio erozija. Šie veiksniai sumažino gaunamų mineralų kiekį dirbamoje žemėje iki 20%, palyginus kokie jie buvo prieš 100 metų.

Tręšimo ideja su AFK (azotas, fosforas ir kalis) jau yra madoje dešimtmečius, nors yra daugybė įrodymų parodančių, kad ir šis maistinių medžiagų derinys duoda didesnį derlių vienam akrui, tačiau tuose dirvožemiuose auginami augalai yra silpni, puolami kenkėjų, kurie vėliau turi būti kontroliuojami kenksmingomis, vėžį sukeliančiomis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip produktas “ROUNDUP” (veiklioji medžiaga Glifosatas) ir kt.

Dr. Weston A. Price savo pirminiame darbe pavadinimu „Mityba ir fizinis išsigimimas “(Nutrition and Physical Degeneration)“ aptarė AFK tręšimo problemas ir pavojų didesniems gyvūnams, įskaitant žmogų, kurie turi maitintis tokiais nepilnaverčiais augaliniais produktais. Jis nustatė skirtumus tarp pilnaverčių sveikų augalų ir AFK augalų, jau 1940-aisiais!

Tačiau, nepaisant, jog praėjo daug laiko, nieko nebuvo padaryta siekiant išspręsti didelius mūsų dirvožemio trūkumus ir juose užaugintus nesveikus augalus.

Iki 1980-ųjų vidurio dauguma žmonių gerą mitybą laikė, kurioje yra įvairių vitaminų su pagrindiniais mineralais ir keletas izoliuotų mikroelementų, papildomai “įmestų”, kad atrodytų solidžiau.

Nors skystieji mineralai buvo gaminami ribotais kiekiais nuo 1920 m., bet tik nuo 1985 m. ar 1986 m. jie tapo populiarūs, dėl keleto bendrovių rinkodaros pastangų. Savaime suprantama, jog šių skystųjų mineralų populiarumui augant vis daugiau ir daugiau įmonių pradėjo gaminti taip vadinamus „koloidinius mineralus“, taip bandydami gauti savo pyrago dalį to, kas taip greitai tapo “paskutiniu mados klyksmu”.

Ir suprantama, nes rezultatai, kurių sulaukė šių skystų mineralų vartotojai, buvo nuostabūs. Atrodė, kad žmonėms įtraukus šiuos mineralų produktus, pagerėjo ir kitų medžiagų pasisavinimas.

Be to, pagerėjo visa organizmo būklė dėl skystųjų mineralų vartojimo ir po truputį išnyko skausmai bei ligos. Dėl tokio papildų populiarumo kiekviena kompanija bandė pagaminti šį mineralinį produktą.

Deja, ne visi šie produktai yra vienodi ir ne visi jie yra vienodai veiksmingi žmogaus organizmui. Daugelis jų buvo suklastoti įvairiais būdais, kuriuos mes vėliau aptarsime, nes šie pakeitimai sunaikina „gyvybinę mineralų esybę“, nors šie mineralai jūsų organizmui yra labai vertingi.

Faktoriai, kurie turi įtakos mineralų įsisavinimui ir jų pasisavinimui

Gyvūnų ir žmonių audinių mėginiuose buvo nustatyta nuo 65 iki 75 atskirų elementų, todėl pirmas susirūpinimą keliantis klausimas turėtų būti: ar įmanoma sukurti gaminį, kuris suteiktų visą mineralų spektrą.

Tokie veiksniai, kaip pH, elektromagnetinė grandinė, dalelių dydis ir šaltinis prisidedantis prie galutinio kūno gebėjimo gauti naudos iš suvartotų mineralų.

Toliau pateiktoje diagramoje aprašomi trys pagrindiniai mineralinių papildų tipai ir parodoma, kaip jie vertinami kiekvienoje kategorijoje kartu su pasisavinamu procentiniu dydžiu.

I lentelė

Mineralo
rūšis
ŠaltinispHDalelių
dydis
Elektromag.
krūvis
%
Pasisavinta
NeorganinisDirvos ir
moliai
ŠarmasMilteliaiTeigiamas (+)10-20%
Chelatiniai
neorganiniai
Dirvos ir
moliai
RūgštisMilteliaiTeigiamas (+)35-60%
Organinis
Bio-elektrinis
AugalaiRūgštisKoloidinisNeigiamas (-)90-98%

Mineralų šaltiniai

Mineralai iš esmės yra kilę iš dviejų šaltinių: neorganinio – iš uolų, molio, jūros dugno ir kt. arba organinio – tai reiškia, kad mineralai buvo apdoroti augalų medžiagų apykaitos metu. Šis procesas pakeičia mineralą tam tikrose subtiliose, tačiau gyvybiškai svarbiose vietose, būtent atsižvelgiant į elektros grandinę. Dėl šios priežasties mineralai gaunami iš augalų, turi visą mineralų spektrą ir tokio tipo mineralai yra geriausias šaltinis. Galų gale, žmonės, kaip ir visi kiti gyvūnai, buvo sukurti valgyti augalus, o ne dirvožemį!

Dalelių dydis

Yra fizinės chemijos dėsnis, kuris teigia, kad kuo mažesnis objektas ar dalelė, tuo didesnis paviršius. Būtų galima lengviau suprasti, jei jūs isivaizduotumėte krepšinio kamuolį ir jo paviršiaus plotą aplink. Įsivaizduokite, kad šio krepšinio kamuolio vidus buvo užpildytas mažais rutuliukais. Jeigu išmatuosite bendrą paviršiaus plotą aplink kiekvieną rutuliuką, jis būtų daug kartų didesnis negu plotas aplink didįjį krepšinio kamuolį.

Mineralo dalelių paviršiaus apimtis yra svarbi, nes organizmas puola ir suskaido mineralus prisijungdamas prie jų paviršiaus. Kuo didesnis paviršius, tuo didesnis pasisavinimas, todėl kuo mažesnės dalelės, tuo didesnė pasisavinimo galimybė. Koloidai yra labai mažos dalelės, kurie yra laikomi skysčio formoje, tokioje kaip vanduo. Šios dalelės prisideda prie bendro pasisavinimo proceso dėl didelio jų paviršiaus. Organizmas turi galimybę juos užrūgštinti ir suskaidyti.

pH

pH reiškia vandenilio galią ir nurodo, ar medžiaga yra rūgštinė, ar šarminė. pH skalė eina nuo 0 iki 14 pH. Vidurio taškas 7.0 pH yra neutralus. Viskas, kas žemiau nei 7.0 pH yra rūgštu ir viskas, kas aukščiau nei 7.0 pH yra šarminga.

Tam, kad mineralai būtų tinkamai pasisavinami, jie turi būti rūgštūs. Kada mes vartojame neorganinius mineralus, kurie visada yra gana šarminiai, organizmas turi stengtis juos parūgštinti, kad galėtų juos pasisavinti. Tai daroma keliais būdais, tačiau ankstyviausias mineralų rūgštinimas vyksta per skrandžio druskos rūgštį.

Tai paaiškina, kodėl mūsų kūnas sunkiau įsisavina mineralus mums senstant. Natūrali druskos rūgšties gamyba mažėja, dėl amžiaus ir prastos mitybos. Organiniai koloidiniai mineralai yra natūraliai rūgštūs, maždaug nuo 3.0 pH iki 5.5 pH ir tai pagerina jų pasisavinimą.

Eletromagnetinė grandinė

Mažiausiai duomenų mes turime apie galutinį veiksnį, turintį įtakos mineralų pasisavinimui. Tikimasi, kad šiuo metu atliekami moksliniai tyrimai labiau paaiškins šią paslaptingą savybę. Kiekvienas elementas turi du krūvius – joninį krūvį, kuris yra arba teigiamas, arba neigiamas ir elektromagnetinį krūvį, kuris taip pat yra teigiamas arba neigiamas. Jų krūvis nebūtinai turi būti vienodas.

Elemento joninis įkrovimas visada yra tas pats ir niekada nesikeičia, nesvarbu kokios formos mineralas yra. Tačiau elektromagnetinė energija ar įkrovimas gali skirtis su kiekvienu elementu, priklausomai nuo tam tikros atomo grandinės. Jei įsivaizduotumėte 2 magnetus, jie abu yra pagaminti iš tos pačios medžiagos, tačiau vienas polius yra teigiamas, o kitas – neigiamas.

Visi taip vadinamieji neorganiniai mineralai yra teigiami jų elektromagnetinėje grandinėje. Kai gyvas augalas pasiima šiuos teigiamus mineralus į savo vidinę biocheminę sistemą, elektromagnetinė grandinė pakeičiama biocheminio fotosintezės proceso metu, paversdamas juos neigiamais. Ši neigiama elektromagnetinė energija vadinama ”gyvybės energija”, nes ji priešinga žmogaus elektromagnetinei grandinei, kuri yra teigiama. Kadangi priešpriešos traukia viena kitą, organizme neigiama grandinė įtraukiama kaip magnetas!

Iš šių paaiškinimų galime suprasti, kad jei mineralas turi visus šiuos įvairius veiksnius teisinga tvarka, pasisavinimo galimybė būtų daug kartų didesnė. Idealus variantas maksimaliam pasisavinimui iš mineralinių papildų, turėtų būti organinis, o ne neorganinis, koloidinio dydžio, o ne susmulkintas arba miltelių pavidalo uoliena, turi būti naturaliai rugštaus pH, o ne šarminis ir neigiamai įkrautas elektromagnetiškai, o ne teigiamai kas kūne veikia atstumiančiai. Skystas mineralų papildas, turintis visus šiuos veiksnius, būtų beveik 100% pasisavinamas.

Prieiname prie diskusijos apie daugelį skystų mikromineralų gaminių, kurie yra “prasiskynę” kelią į rinką. Ar jie visi sukurti vienodai, vien todėl, nes jie yra skysčio pavidale? O kaip gi dėl tablečių ir kapsulių, kuriose, kaip tvirtinama sudaryti iš biologiškai-prieinamų mineralų?

Pirmiausia aptarkime tablečių ir kapsulių problemą, nes ją yra gana paprasta suprasti. Kai kalbame apie koloidinius mikroelementus, dažnai vartojame terminą bioelektriniai arba biologiškai prieinami. Bio reiškia gyvybę, tai gyva elektros grandinė, kuri palaiko ir maitina gyvą sistemą.

Visa kas gyva turi vieną bendrą bruožą, kad išgyventų – reikalinga drėgmė. Tai ypač aktualu kalbant apie elektros potencialą. Bet kuris fizikos chemikas galėtų patvirtinti, kad elektrocheminės reakcijos vyksta esant drėgmei ar vandeniui. Tas pats pasakytina apie šiuos „gyvybiškai svarbius“ mineralus. Jei visiškai pašalintumėte drėgmę, elementas prarastų savo bioelektrinį krūvį ir sugrįžtų prie neorganinio elektromagnetinio krūvio, kuris yra teigiamas. Šiuo metu nėra galimybės, kaip tai padaryti. Keletas tyrinėtojų šiuo klausimu dirba, tačiau iki šiol jiems nepavyko. Todėl “koloidiniai mineralai” kapsulėse arba tabletėse, kuriuos mes tyrėme neišlaikė savo bioelektrinio krūvio.

Charge Definition and Examples (Physics and Chemistry)

Ne visi skysti mineralai sukurti vienodai

Žvelgiant į rinką, kuri per pastaruosius 24 mėnesius (kalbama apie straipsnio parašymo laikotarpį) buvo užpildyta skystųjų mineralų papildais, iškyla klausimas ar jie visi yra vienodi? Išsamesnis tyrimas mums parodo, kad nėra vienodi.

Svarbiausias veiksnys vertinant skystųjų mineralų papildų efektyvumą, yra ne elementinių mineralų kiekis jame, bet tai, kiek elektros pajėgumo produktas gali perduoti gyvoms organizmo ląstelėms.

Mes gyvename visuomenėje, kur vyrauja kiekybė, o ne kokybė. Kada nagrinėjama organizmo subtili biochemijos sistema, kokybė yra žymiai svarbiau nei didelis kiekis kažko beprasmiško. Organiniai, koloidiniai, bioelektriniai mikromineralai naudingi gyvai systemai, didele dalimi dėl elektros grandinės, kuri suteikia gyvybinę energiją kūno ląstelėms, todėl jos gali geriau atlikti savo individualias gyvybines funkcijas.

Šis elektros pajėgumas kyla ir yra gaunamas iš vieno elemento santykio su kitu. Štai kodėl vienas mineralas niekada negali duoti tokios pačios naudos, kaip kad jų visas spektras kartu. Šį elektros pajėgumą generuoja vieno elemento sąveika su kitu, elektromagnetinio aktyvumo jūroje, kuri nuolat vyksta organiniame koloidiniame tirpale.

Tokiu atveju vieno mineralo ryšys su kitu yra daug svarbesnis nei vien tik kiekybė. Kuo optimalesnis mineralų ryšys vienas su kitu, tuo didesnis elektros pajėgumas ir tuo didesnė gyvybinė energija, kuri yra perduodama gyvai sistemai.

Kai šie natūraliai esantys ryšiai, kokiu nors būdu yra sutrikdomi, tai sumažina elektrinį pajėgumą, kuris gali būti perduotas kūno ląstelėms. Pavyzdžiui, jei jūs turite didesnį mineralo kiekį nei jo būtų natūraliai, šis mineralas suteiktų didesnį elektros krūvį nei paprastai. Tai savo ruožtu slopintų kitų, susijusių mineralų elektrinį pajėgumą ir galiausiai sutrikdytų visą tirpalo elektros grandinę.

Dėl šio pakeitimo produktas būna mažiau biologiškai prieinamas nei tuo atveju, jei jis nebūtų buvęs pakeistas. Kai matote skystųjų mineralų gaminius, kurie rodo nepaprastai didelį kiekį tam tikrų mineralų, kaip kalcį, kalį ir kt., greičiausiai šie mineralai buvo įtraukti į tirpalą siekiant padidinti jo elementų kiekį.

Šiam tikslui naudojami dažnai neorganiniai mineralai, kurie yra teigiamai pakrauti elektromagnetiškai, dėl ko dar labiau sunaikina subtilią gyvybę suteikiančią energiją, kuri natūraliai susikuria organinėse medžiagose.

Pirkėjams reikėtų būti budriems! Mes matėme ir ištestavome tokius mineralinius gaminius, apie kuriuos teigia, kad yra viso spektro mineraliniai papildai, po tyrimo radome tik 20–40% gryno mineralinio vandens. Likusioje dalyje buvo alijošiaus, vaisių ekstraktų, neorganinių pridėtinių mineralinių medžiagių, kvapiųjų medžiagių ir kt.

Visos šios priemaišos ne tik, kad atima iš tikrųjų organinių mineralų elektrinį pajėgumą, bet gali suteikti jums šiek tiek daugiau nei prastas mineralines medžiagas ar prastą užpildą. Tai tik “tuščias” tūris. Šis užpildas atima iš jūsų kūno praturtintą mineralinį tirpalą. Jei naudojate skystą mineralinį gaminį, kuris atrodo jums tinkamas, reikėtų perskaityti etiketę. Būtina pažiūrėti, kas dar yra butelyje be organinių mineralų!

Jei jūsų skystas mineralinis gaminys skanus, galime garantuoti, kad jis buvo vienu ar kitu būdu sufalsifikuotas. Gryni skysti koloidiniai organiniai mikroelementai yra rudų atspalvių ir labai kartūs. Bet koks bandymas užmaskuoti šias savybes ilgam laikui, turi įtakos mineralų pajėgumui, ir jų elektriniam įkrovimui.

Ar neturėtumėte žinoti ką perkate ir ką vartojate?

Tikrųjų bioelektrinių koloidinių mikromineralų netoksiškumas

Nuolatinis rūpestį keliantis klausimas, kai kalbame apie skystus mikroelementų papildus, dažniausiai yra – kenksmingų ar toksiškų mineralų buvimas. Kadangi natūralus, nesufalsifikuotas mineralinis gaminys turi pilną gamtoje randamų elementų spektrą, tai jame turėtų būti ir tie elementai, kuriuos mes laikome toksiškais. Mineralai, tokie kaip kadmis, arsenas, švinas, gyvsidabris ir kiti, kelia siaubingas mintis ir kartais sunku suprasti, kodėl jie yra skystuose mineraliniuose papilduose.

Pirmiausia turime grįžti prie sąvokos, kad mineralai nėra visi sukurti vienodai. Neorganinėje uolienos formoje VISI mineralai gali būti potencialiai nuodingi, nes organizmas nesugeba jų suskaidyti (suvirškinti) ir panaudoti. Kalcis, kuris iš pažiūros turėtų būti naudingas, jei jis šarminis – cirkuliuoja kraujyje, laukdamas surūgštinimo gali tapti žaliava, užkemšanti arterijas. Tačiau tinkamai surūgštintas kalcis yra ne tik sveikintinas organizme, bet ir gyvybiškai būtinas.

Kuo daugiau sužinosime apie žmogaus biochemiją, tuo daugiau pasirodys informacijos apie daugelį mikroelementų ir jų biologinį vaidmenį žmogaus organizme. Pavyzdžiui, arsenas visada buvo laikomas mirtinu nuodu ir, be abejo, neorganinėje formoje jis ir yra nuodingas, tačiau naujausi tyrimai parodė, kad arsenas yra būtinas mineralas ir netgi svarstoma jį įtraukti į RPN (rekomenduojama paros norma) sąrašą!

Daugelis mineralų, pavyzdžiui, molibdenas ir netgi selenas bei chromas, prieš keletą metų buvo laikomi nereikalingais ir netgi pavojingais. Ateinantis dešimtmetis neabejotinai atneš daugiau supratimo apie natūraliai esančius viso spektro elementus ir jų vaidmenį žmogaus audiniuose.

Organinių koloidinių bioelektrinių mikroelementų toksinio išplovimo privalumai

1980-ųjų pabaigoje buvo atliktas įdomus eksperimentas dėl aukšto potencialiai nuodingų neorganinių mineralų kiekio organizme ir jų organinių bioelektrinių analogų gebėjimo natūraliai chelatuoti arba saugiai juos pašalinti.

Testą atliko Gary Price Todd, Medicinos daktaras, knygos „Mityba, sveikata ir liga“ autorius. Tyrime dalyvavo atrinkti asmenys, su įvairiais sunkiųjų metalų apsinuodijimais, konkrečiai gyvsidabrio, kadmio ir aliuminio, buvo paimti kraujo mėginiai, kad būtų galima stebėti kenksmingajį mineralą. Dr. Todd nustatė, kad kraujo analizė nebuvo efektyvi stebint šį procesą, todėl buvo nuspręsta, kad bus atliekama plaukų analizė.

Prieš pradedant tyrimą, plauko audinio mėginiu buvo nustatyti baziniai kenksmingojo mineralo kiekiai. Tuomet tiriamiems asmenims buvo pradėta taikyti viso spektro biologiškai prieinamų mikromineralų programa proporcinga jų kūno masei. Papildomai jiems buvo duodamas antras produktas, kuris atstovavo kitų maistinių medžiagų spektrą, t. y. vitaminai, pagrindiniai mineralai ir aminorūgštys.

Svarbu pabrėžti, kad norint gauti optimalų atsaką, tam reikalingi dideli kiekiai vitamino C. Vitamino C buvo skiriama nuo 1 iki 2 gramų per dieną. Tyrimo metu pirminės plaukų analizės metu buvo pastebėta, kad keli asmenys, turintys mažesnį nuodingų metalų kiekį, pradžioje patyrė pastebimą tų pačių medžiagų padidėjimą, ką patvirtino antrinė plaukų analizė praėjus trims mėnesiams.

Koncentracijos padidėjimas yra tipiškas ir atrodo, jog dėl to kad naudojamos kūno atsargos.

Atrodė, kad susikaupę nuodingi metalai iš organizmo minkštųjų audinių mobilizavosi atgal į tirpalą, todėl analizė ir parodė didesnę šių medžiagų koncentraciją plaukuose. Pakartotinos plaukų analizės nuo šešto mėnesio iki šešiolikto mėnesio (tyrimo pabaigoje) parodė sumažėjusį nuodingų metalų kiekį plaukuose, kadangi vykstant natūraliam žnyplinių jungčių procesui, nuodingų metalų kiekis ženkliai sumažėjo.

Medikai ir kiti sveikatos priežiūros specialistai, norintys naudoti šį metodą savo pacientams, privalo tureti omenyje, kad pirmuosius tris ar net šešis mėnesius jie greičiausiai pastebės pradinį kenksmingųjų medžiagų padidėjimą, priklausomai nuo šalinamų sunkiųjų metalų kiekio.

Vėlesnė šio pradinio tyrimo rezultatų analizė parodo, kad tarp priešingų mineralų vyksta tam tikri jonų mainai ir tai paremtų teoriją, kad organiniai mineralai turi priešingą gyvybės energijai elektromagnetinį krūvį, nurodytą kituose tyrimuose.

Remiantis dr. Todd’o išvadomis, asmenys, kenčiantys nuo neigiamų sunkiųjų metalų užterštumo poveikio, turėtų rimtai apsvarstyti galimybę naudoti bioelektrinius koloidinius mikromineralus kaip savo sveikatos atkūrimo plano dalį.

Koloidiniai organiniai bioelektriniai mineralai neišsilaiko organizme ilgiau nei kelias valandas. Jie yra panašūs į vandenyje tirpius vitaminus, todėl jie negali kauptis nuodingais kiekiais minkštuose audiniuose nei per jonų mainus. Jie taip pat padeda organizmui pašalinti sunkiųjų metalų atliekas, kurios gali išlikti organizme dešimtmečius.

Tolesnės Europos mokslininkų ataskaitos

Dr. Michael Zimmerman, Vokietijos Uberlingeno “Lėtinių ligų ir terapijos atsparių pacientų specializuotos klinikos” viršininkas, atliko bandymą įtraukdamas savo darbe, gryną bioelektrinę koloidinę viso spektro mineralų formulę, su labai sunkiai sergančiais pacientais. Jo išvada teigia, kad ”ši unikali mineralinė formulė labai sustiprina organizmo gebėjimus išsivalyti nuo nuodingų medžiagų. Ji suaktyvina ir pagreitina gijimo procesą, ypač lėtinių ligų atveju”.

Ulrich Sommer, farmacijos specialistas iš Vokietijos, (Burg / Dittmarschen) taip pat naudojo „gyvybės mineralus“ ir pranešė: „Žmogaus kūnas gali išlikti sveikas tik tada, kai gauna visą spektrą natūralių mineralų, mikroelementų ir vitaminų (bei enzimų) kiekvieną dieną. Tai yra pagrindiniai gyvybės elementai. Vitaminai, amino rūgštys, enzimai, hormonai ir kitos medžiagos, reikalingos organizmui naujų ląstelių kūrimui, visiškai priklauso nuo mineralinių elementų antplūdžio, ypač mažų mikroelementų kiekių, kurių labai sunku gauti iš maisto produktų ar įprastinių maisto papildų.“

20-to amžiaus 3-jame dešimtmetyje buvo paplitę tyrimai ir praktika taikant kartu ir atskirai įvairius koloidinius mineralus. II-jo pasaulinio karo pradžioje dauguma tokio pobūdžio tyrimai buvo nutraukti, o po karo koloidinės chemijos naudojimas, gydyme bei sveikatai gerinti, beveik išnyko.

Bioelektroninis testas

Biofizikas, dr. Fritz-Albert Poppas iš Vokietijos, atliko išsamų tyrimą su gryna nepakeista skysta koloidine mineralų formule, tirdamas jos bioelektrines savybes. Šio tyrimo rezultatus ir išvadas paaiškino Gottfriedas Lange, medicinos daktaras, toksikologas iš Elmshorno (Vokietija). Iš esmės Dr. Poppas pastebėjo, kad visi gyvi organizmai skleidžia tam tikras elektromagnetines bangas. Jei organizmas sveikas jų skleidžia daugiau, jei ne, jų skleidžia mažiau. Šis reiškinys būdingas visoms ląstelių formoms. Šie magnetiniai spinduliavimai vadinami biofotonais. Bet kuri medžiaga, kuri yra įtraukta į kūno vidinę biochemiją, gali potencialiai paveikti šią elektromagnetinę būseną teigiamai maitindama ląstelių gyvybę, arba neigiamai pavogdama iš jos gyvybinę energiją.

Nature and Adventure Travel in the Wild ⋅ Natucate

Bandymo metu Dr. Poppas naudojo ypatingai jautrų organizmą, žinomą kaip Acetabularia Mediterranea, tam tikrą labai jautrų dumblį iš Viduržemio jūros. Šie dumbliai yra tokie jautrūs ekologiniams poveikiams, kad Viduržemio jūroje jų beveik neliko. Bandymas su skystais koloidiniais mineralais, naudojant šiuos organizmus, yra pripažintas metodas nustatyti, ar medžiaga yra nuodinga gyvai ląstelei, ar ne, arba kiek medžiaga galėtų padėti pagerinti ląstelių gyvybines funkcijas. Dr. Popp išvadų rezultatas parodė, kaip Acetabularia reagavo susidūrus su nepakeista forma viso spektro bioelektriniais koloidiniais mineralais.

Šiandien matome susidomėjimą viso spektro mikroelementais. Tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio liudija, kad juos naudodami jaučiasi sveikesni. Privačios praktikos mitybos specialistai, jau seniai kėlė klausimą, kodėl jie vis nesulaukia teigiamų rezultatų su pacientais, naudodami vitaminų, pagrindinių mineralų ir amino rūgščių terapiją. Tada, kai pradėjo naudoti visą organinių koloidinių bioelektrinių mikroelementų spektrą gerai pasisavinančioje skysčio formoje, jų pastangos pasiteisino dešimteriopai.

Kaip sužinoti ar jus naudojate tikrąjį, nesuklastotą produktą? Tai yra didelės svarbos klausimas keliantis susirūpinimą bet kurioje pramonės šakoje, kai reklamavimas ir garsus skatinimas dažnai pakeičia faktus falsifikavimu ir žmonių gerovę palieka nuošaly. Išanalizavę šį straipsnį, galėsite įvertinti daugelį siūlomų mineralinių produktų esančių rinkoje ir įvertinti jų grynumą. Jau dabar turite daugiau žinių užduoti tinkamus klausimus šia tema. Galbūt perskaičius šį straipsnį jums taps truputį aiškiau ir galėsite pasverti visus už ir prieš ir jums pagaliau pavyks surasti tinkamą gaminį, kuris pagerins jūsų sveikatą. Visame pasaulyje atlikti bandymai rodo, kad tikrasis skystų koloidinių mineralų privalumas yra jų bioelektrinis pajėgumas, ne tik jų elementinis kiekis. Šie subtilūs bioelektriniai pajėgumai susidaro dėl įvairių mineralų tarpusavio sąveikos, todėl šių mineralų tarpusavio ryšiai yra itin svarbūs. Viskas, kas keičia ar sugadina tuos biologinius elektrinius pajėgumus, kuriuos sukuria gamta, vagia iš jūsų gyvybinę energiją, kuri yra reikalinga vis didesniais kiekiais mūsų užterštame, nuodingame pasaulyje.

Iš anglų kalbos vertė Asta, taisė Solvita Juodelytė

Šaltiniai:

 1. Price, Weston A. Nutrition and Physical Degeneration,Keats Publishing, Inc.
 2. Schwarz, K. 1977 J American Medical Assoc. 288:226.
 3. Passwater, Richard A. PhD et al Trace Elements, Hair Analysis and Nutrition,1983 Keats Publishing Inc.
 4. Schroeder, HA. 1965. J. Chronic Dis. 18:647.
 5. Todd, Gary P., MD. unpublished observations
 6. Popp, Fritz Albert. Bioelectronic Respons of Cellular Stimulation
 7. Mervyn, Len PhD. Minerals And Your Health,Keats Publishing, Inc.
 8. Bland, Jeffrey, PhD. Medical Applications of Clinical Nutrition, Keats Publishing, Inc.

Nuoroda į originalų straipsnį:

https://ein-langes-leben.de/resources-english/53-not-all-minerals-are-created-equal-part-one

2 comments

 1. Sveiki,
  Dėkoju už straipsnį. Ar galite nurodyti bent vieną produktą turintį bioelektrinį pajėgumą? Arba kaip atskirti renkantis juos internete?

  Labai dėkoju

  Like

  1. Ačiū už komentarą.

   Šioje svetainėje dalinamės informacija ir nereklamuojame jokių produktų. Teks atsirinkti pačiam. Stengiamės išlikti nepriklausomi ir būti neįtakojami papildų kompanijų.

   Ramaus vakaro.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: