Klusnus naujasis Billo Geitso ir Didžiojo Telekomo pasaulis

2020 m. gegužės 8 d.

(originalus straipsnis: The Brave New World of Bill Gates and Big Telecom)

Robertas F. Kennedy, Kovos už vaiko sveikatą (Children’s Health Defense) organizacijos pirmininkas ir Dafna Tachover, šios organizacijos „Stop 5G“ projekto vadovė

Robertas F. Kennedy Jr. praeitą savaitę rašė apie Malibu policiją, subaudavusią banglentininkus Point Dume paplūdimyje po 1000 dolerių dėl okeano naudojimo karantino metu. Gal tai tik nevykęs policininkų veiksmas, iš kurio po karantino pasijuoksime? O gal kam nors taip pat atrodo, kad čia pirmoji paklusnumo ir nuolankumo muštro banga prieš įvedant kažkokias ilgalaikes priemones? Ar valstybės valdžia ir korporacijos išnaudoja dabartinę krizę, kad uždraustų pagrindines teises ir sustiprintų spaudimą brukti vakcinas ir sekimą? Ar dar kas nors jaučia dusinantį tironijos slogutį, bandantį užgniaužti mūsų naciją? Ir pagaliau – ar kam nors irgi kyla įtarimas, kad Billas Gatesas, kartu su savo ilgalaikiu bendrininku Tony Fauci, kažkaip mėgina perimti į savo rankas naujojo klusnaus pasaulio vadžias?

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame valdžiai nebereikės policininkų, kad suimtų tokius banglentininkus ar kad nubaustų jus pažeidus socialinę distanciją, nes susitikote su savo panele. Įsivaizduokite pasaulį, kuriame kompiuteriai fiksuoja jūsų kelionę į paplūdimį sekdami judėjimą pagal informaciją, siunčiamą jūsų mobiliojo telefono, automobilio, GPS, tikralaikiu sekimu pagrįstos veido atpažinimo technologijos, veikiančios per satelitus, sumontuotų kamerų ir implantuotų čipų. Stalinis prokuroras ar robotas įspės jus apie pažeidimą tekstu ir tuo pat metu inkasuos 1 000 USD baudą kriptovaliuta iš jūsų banko sąskaitos. Įsivaizdavote? Tada sveiki atvykę į Billo Gateso Ameriką. Ji pasiekiama ranka.

5G strategijos

Neseniai Billas Gatesas pranešė apie savo 1 milijardo dolerių dydžio finansinę paramą planui apsupti Žemę vaizdo stebėjimo satelitais.  Bendrovė EarthNow paleis 500 satelitų, kurie tikruoju laiku stebės praktiškai kiekvieną Žemės užkampį ir siųs momentinius vaizdo įrašus su vienos sekundės delsa. Anot Vikipedijos, bendrovė tikisi tokių klientų kaip „vyriausybės ir stambusis verslas“. 5G antenos, veikiančios su begale ant žemės pristatytų 5G šnipinėjimo antenų. Per savo Billo ir Melindos Gatesų fondą Gatesas įsigijo didžiausios JAV ryšių bendrovės „Crown Castle“ akcijų už 5,3 milijonus dolerių; šiuo metu jos vertos milijardo. Bendrovei „Crown Castle“, kuris po „Microsoft“ yra antras pagal dydį šio fondo technologijų holdingas, priklauso kiekvieno didelio JAV prekybos centro 5G infrastruktūra. Bendrovė turi ir naudoja virš 40 000 ryšio bokštų, 65 000 mažų stočių, kurios sudaro pagrindinę 5G infrastruktūrą, bei į kiekvieną didesnį prekybos tinklą JAV vedančių 75 000 mylių šviesolaidžių, kurie, užuot nutiesus juos į jūsų namus saugiam, greitam laidiniam internetui tiekti, konfiskuoti tam, kad sujungtų 5G ryšio bokštus.

… 5G praktiškai niekuo nesusijęs su mūsų gyvenimo kokybės pagerinimu; jis skirtas tik mūsų gyvenimui kontroliuoti, produktų rinkodarai ir mūsų duomenų rinkimui vystant dirbtinį intelektą.

Duomenų kasyklos

Didysis telekomas, Didieji duomenys ir Billas Gatesas užmetė masalą amerikiečiams, kad įviliotų į skaitmeninės tironijos spąstus: milijonus dolerių kainuojančios TV reklamos žada, kad jų daugelio trilijonų vertės investicijos į 5G skirtos tik tam, kad galėtumėte greičiau atsisiųsti savo žaidimus ir filmus. Bet 5G – tai ne gyvenimo pagerinimas, tai gyvenimo kontrolė, produktų rinkodara ir duomenų rinkimas vystant dirbtinį intelektą. 21-ojo amžiaus „juodasis auksas“ yra duomenys. 5G – tai Gateso „daiktų interneto“ infrastruktūra, tai pasaulis, kur dešimtys milijardų „išmaniųjų“ įrenginių: mobiliųjų telefonų, kompiuterių, automobilių, garažo vartų atidarymo įrenginių, „Apple“ laikrodžių, kūdikių sauskelnių ir net gyvų mūsų kūnų, bevieliu būdu sujungtų tarpusavyje, kad Didieji duomenys galėtų gauti ir prekiauti mūsų asmens informacija.

Billas Gatesas, Elonas Muskas, „Amazon“, „Facebook“ ir telekomas pradeda naują aukso karštligę su visatoje knibždančia 50 000 satelitų armada ir 2 000 000 žemės antenų bei ryšio bokštų tinklu, skirtų duomenims iš mūsų išmaniųjų įrenginių pumpuoti. Šis mikrobangas spinduliuojantis voratinklis leis Didiesiems duomenims / Didžiajam telekomui ir Didžiajam broliui fiksuoti, kas darosi kiekvieno individo aplinkoje ir viduje kiekvienuo jo gyvenimo momentu. Gatesas gviešiasi rinkti, kontroliuoti, rūšiuoti, charakterizuoti, analizuoti ir parduoti milijonus terabaitų asmens duomenų, gautų iš išmaniųjų telefonų – asmeninių duomenų apie sveikatą, medicininių įrašų, pirkimo įpročių, biometrinę informaciją ir elgsenos atsaką į reklamą, mūsų vaikų gebėjimą mokytis, mūsų veidų išraiškas ir pokalbius, nuklausytus per „Siri“, „Alexa“ ir veikiančius mobiliųjų telefonų mikrofonus. Jo ir kitos korporacijos naudos šias analizes vystant dirbtinį intelektą (DI) ir jus verčiant nuspėjama, lengvai manipuliuojama vartojimo mašina.

Kitą kartą pirkdami ‚išmanų‘ įrenginį prisiminkite, kad produktas – ne įrenginys, o jūs.

Sekimo būklė ir transhumanizmas

Korporacijos numato naudoti Gateso 5G sekimo sistemą produktams parduoti ir DI funkcionalumui vystyti. Vyriausybės panaudos ją įvesdamos pasaulyje daug despotiškesnį totalitarizmą, nei kad galėjo įsivaizduoti Orwellas. Silikono slėnio titanai, kaip Elonas Muskas, Peteris Thielis ir „Google“ vyriausiasis inžinierius Ray‘us Kurzweilas ilgesingai kalba apie transhumanizmą – procesą, kurio metu genetinės inžinerijos ir chirurginės implantologijos metodais žmonija transformuosis į pusiau mašinines, pusiau žmogiškas būtybes.

Billas Gatesas žarstosi milijonais, kad ši iškreipta tikrovė išauštų kuo greičiau. Jo įgeidis mus visus sužymėti po oda suleidžiamais vakcinavimo duomenų čipais panašus į dar vieną atspirties tašką, skirtą peršokti į visaapimančio absoliutaus sekimo valstybę.

Paklusnumas už atlygį

„Microsoft“ patentavo gero nežadančią technologiją, kuriai naudojami implantuoti jutikliai, skirti kūno ir smegenų aktyvumui stebėti. Tai sudarys sąlygas paklusnius žmones, atlikusius priskirtas užduotis, apdovanoti premijomis kriptovaliuta.

Patentas WO |2020| 060606 įgijo prastą šlovę ir buvo pavadintas „Pasaulio santvarka 2020 666“. „Microsoft“ šį prietaisą aprašo kaip „kriptovaliutos sistemą“ ir aiškina, kad ji ‚suteikia galimybę‘ naudoti kūno aktyvumo duomenis kasant bitkoinus, jeigu buvo atliktos priskirtos užduotys.

Žmonės, sutikę instaliuotis žalingus bevielius „Microsoft“ jutiklius, periodiškai gaus privalomas instrukcijas išmaniuoju telefonu: žiūrėti tam tikrą reklamą, klausytis tam tikros dainos, eiti prie tam tikrų maisto prekių parduotuvės lentynų arba pasiskiepyti tam tikra vakcina. Čipas rinks duomenis, siunčiamus integruotų jutiklių, stebinčių smegenų darbo bangas, kraujotaką ir kitas kūno reakcijas. Subjektui baigus priskirtą užduotį, sistema perves kriptovaliutą į jo paskyrą. Gražioji šios „Microsoft“ distopijos pusė – tai taps trokštamu pajamų šaltiniu 40 % amerikiečių, iš kurių atimta galimybė užsidirbti dėl periodinių COVID karantinų, Musko bepiločių elektroninių automobilių, kas irgi priklauso nuo 5G diegimo, ir dirbtinio intelekto, įskaitant robotus. Ar Gatesas pardavinės mūsų jam savanoriškai suteikiamus duomenis bendrovėms, atimančioms iš mūsų darbą?

Turėti išmanųjį miestą

Norint laikyti ir analizuoti duomenis, surinktus 5G infrastruktūros, reikia galingų kompiuterių, įrengtų milžiniškuose duomenų saugojimo kompleksuose. Siekdamas kontroliuoti tokią infrastruktūrą, Billas Gatesas statosi savo nuosavą ‚išmanųjį miestą‘ Arizonoje. Remiantis KPNX-TV, jis už 80 milijonų dolerių įsigijo 24 800 akrų sklypą šalia Finikso, norėdamas čia įsteigti ‚išmanųjį miestą‘, kuriame viskas bus sujungta į bevielį tinklą ir veiks autonominių automobilių parkas. Didžioji dalis 80 000 Gateso firminio miesto rezidentų dirbsią duomenų centruose.

Norėdamas labiau kontroliuoti, ką žmonės girdi, sužino ir galvoja, Gatesas įsigijo „Liberty Global“ akcijų. Tai viena iš didžiausių televizijos ir interneto kompanijų, veikiančių 30 šalių ir plečiančių savo veiklą.

Dauginimosi kontrolė

Gatesas pasišovęs valdyti ir mūsų kūną, miegamąjį, apsilankymus pas gydytoją ir net moterų menstruacijų ir ovuliacijos ciklą. Jis investavo apie 18 milijonų dolerių į MicroCHIPS – bendrovę, kuri be kitų lustinių prietaisų kuria implantuojamus gimimo kontrolės čipus su bevielio įjungimo / išjungimo funkcija ir vaistų skyrimo čipus, kur vienas implantas gali laikyti ir tiksliai paskirti šimtus terapinių dozių ištisus mėnesius ar net kelerius metus. Kad būtų suleista vaisto, implantus bevieliu būdu valdysiąs pacientas. Visgi žinant apie Gateso misionierišką aistrą kontroliuoti populiaciją, kai kuriems vartotojams gali kilti įtarimas, jog sistemą galima bus suaktyvinti ir nuotolinių būdu.

Atsižvelgiant į energijso sąnaudas, bevielės debesų technologijos plėtra 2012–2015 metais atitiko kelių eismo pagausėjimą 4,9 milijonų automobilių.

Klimato kontrolė – geoinžinerija

Akivaizdaus Gateso įsitikinimo, neva dievas jam patikėjęs naudojantis technologijomis išganyti žmoniją, etaloninis pavyzdys yra vienas iš jo ambicingiausių projektų. Gatesas finansuoja Harvardo mokslininkus, kurie kuria geoinžinerijos metodus Saulei blokuoti, siekiant išvengti pasaulinio atšilimo ir klimato kaitos.

Toks projektas – tai rizikingos puikybės ir veidmainystės atspindys. Masyvus bevielių technologijų naudojimas ir 5G beveilis tinklas (technologijos, kurių pagrindinis veikėjas yra Gatesas) – tai užmojai, dėl kurių energijos sąnaudos išaugs labiausiai. Atsižvelgiant į energijos sąnaudas, bevielės debesų technologijos plėtra 2012–2015 metais atitiko kelių eismo pagausėjimą 4,9 milijonų automobilių. Manoma, kad įdiegus 5G energijos sąnaudos eksponentiškai padidės iki 2026 metų 170 %. Siūlymas naudoti ‚išmanias‘ bevieles technologijas kovojant su anglies pėdsaku pasitelkiant geoinžineriją yra besmegenio svaičiojimai, o ne sprendimas klimato kaitai stabdyti.

Visuomenė be grynųjų pinigų

Stiprindamas savo kontrolę pasaulyje Gatesas paskelbė karą gryniesiems pinigams, o COVID-19 karantinas suteikė valdžioms gerą pretekstą pasmerkti atsiskaitymą grynaisiais prisidengiant pavojumi sveikatai. Gatesas ir jo fondai inicijuoja pasaulinį perėjimą nuo grynųjų pinigų ekonomikos prie skaitmeninių atsiskaitymų. Gatesas ir „Microsoft“ čia užima tobulą poziciją, kad galėtų pasipelnyti iš skaitmeninių mokėjimų sistemos. Kontroliuodamas skaitmeninius atsiskaitymus (ir pašalinęs grynuosius pinigus) Gatesas gali kontroliuoti ir stebėti kiekvieną verslo sandorį, atliekamą valstybių ir jų piliečių.

Vakarų finansų įstaigos, kaip antai Mastercard, PayPal, Visa, eBay ir Citi, jau seniai bruka mus į pasaulį be grynųjų pinigų. Elektroninė bankininkystė suteikia galimybę bankams ir finansų konsorciumams imti mokesčius už kiekvieną pervedimą.

Skaitmeninė ekonomika suteiks valdžiai galimybę stebėti ir tikrinti kiekvieną sandorį, įšaldyti skaitmenines banko sąskaitas ir blokuoti „finansinius srautus“ kaip bausmę už neklusnumą. Asmeniškai ir visuomeniškai bendradarbiaudami su valdininkais, technologijų milijardieriai ne tik kontroliuos naciją, bet ir gebės vykdyti pasaulio populiacijos mikrovaldymą. Skaitmeninė valiuta – tai ultimatyvus visuomenės kontrolės instrumentas. Galų gale, visuomenėje be grynųjų pinigų nebus įmanoma išgyventi neturint skaitmeninės ekonomikos sistemos prieigos. Vargšai – neturintys banko sąskaitos – nukentės labiausiai.

Kiborgas trilijonierius

Karantinas reiškia pasaulio ekonomikos kataklizmą, bet Gatesui tai tik dar viena proga. Už grašius susipirkęs mūsų nuvertėjusius turtus, Gatesas su savo 100 milijardų greitai gali tapti pirmuoju pasaulio trilijonieriumi. Karantinas jam tiesiog dar viena galimybė galiai ir dominavimui išplėsti. Vadovaujant Gatesui „Microsoft“ įgavo Borgo prievardį dėl nepasotinamo troškimo įvesti visišką rinkos kontrolę. Dabar Gatesas mėgina po savo padu pabrukti visą žmoniją. Jo technologijų garbinimas ir didybės manija kelia grėsmę mūsų laisvėms, mūsų demokratijai, biologijai, planetai, mūsų žmogiškumui ir dvasinei būklei.

Mikrobangų spinduliuotė, naudojama pasauliui sekti bevieliu būdu, nesuderinama su biologija, ypač besivystančiame vaiko organizme. Paskelbta tūkstančiai specialistų recenzuojamų studijų, akivaizdžiai dokumentuojančių stiprų nepageidaujamą bevielių technologijų poveikį žmonių, gyvūnų ir augalų fiziologijai. Jau išplito bevielių technologijų sukeliamos ligos ir aplinkos nykimas. Didysis telekomas kontroliuoja JAV ir pasaulio reglamentavimo tarnybas bei žiniasklaidą, o Gateso finansuojama ir kontroliuojama Pasaulio sveikatos organizacija leido keliems milijardieriams skleisti patentuotą melą apie bevielių technologijų saugumą.

Gateso technologinės svajos nesuderinamos su biologiniu tvarumu. Jo Babelio bokštas pasmerktas griūti, su katastrofiškomis pasekmėmis ‚prastuomenei‘. Laikas išardyti tą bokštą, kol dar ne vėlu.

Iš anglų kalbos vertė Loreta Hoffmann dipl. filologė ir Niurnbergo natūraliosios medicinos mokyklos Vokietijoje absolventė

Organizacija „Children‘s Health Defense“ sukurta kovoti už žmonių sveikatą ir mūsų planetą. Organizacijos misija – sustabdyti vaikų sveikatos blogėjimo epidemiją nuosekliai dirbant kenksmingo poveikio šalinimo srityje, kovojant už atsakingų asmenų atskaitomybę ir kuriant saugiklius, kad tokios klaidos nesikartotų.

Čia galima užsisakyti nemokamas Roberto F. Kennedy, Jr. ir „Children’s Health Defense“ žinias. CHD planuoja įvairias strategijas, įskaitant teisines, siekdama apginti mūsų vaikų sveikatą ir pasiekti teisingumą tiems, kurie jau patyrė žalą. Kad CHD misija būtų sėkminga, reikia Jūsų paramos.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s