Medicinos eksperimentai

Kodėl nėra Edvardo Snoudeno medicinos srityje?

pagal Jon Rappoport

JAV spauda žino, kad dėl medikų klaidų, Amerikoje, žmonių mirtingumas laikosi trečioje pozicijoje.

Medicinos aparatas yra geriausiai-apsaugotas monolitas JAV ir visame pasaulyje.

Dalis įrodymų minėtam teiginiui: mes dar neturėjome Edvardo Snoudeno (demaskuotojo) medicinos srityje. Iš tiesų, kai jūs apsilankote “WikiLeaks” ar kitame šaltinyje, kur nuolat yra viešinama vienokia ar kitokia nutekinta medžiaga, jus apsikrausite informacija, tam, kad surasti ką nors apčiuopiamo apie vidaus darbus, ką aš vadinu medicinos karteliu.

Ir kai aš sakau vidaus darbus, aš turiu galvoje atmintines, elektroninius laiškus ir kitus dokumentus, kurie vienareikšmiškai atskleidžia, jog:

* Kaip medicinos tyrimai yra įprastai iškreipiami ir padirbinėjami siekiant iš anksto nustatyti rezultatą, kuris prieštarauja faktams;

* Kaip virusų medžiotojai atsainiai teigia, kad atrado “virusą”, kuris sukelia ligą, nors jie nesilaikė moksle nustatytos procedūros, ir grynai pritraukia savanaudiškas prielaidas, kurios nekvestionuoja status quo;

* Kaip mokslininkai ignoruoja įrodymus, jog “nauja liga” yra neatskiriama nuo senos ligos, kuri buvo scenoje dešimtmečius ar netgi ilgiau; nes naujų ligų sukūrimas neša pelną;

* Kaip medicininiai (NAFTOS) vaistai, turintys nuodingų poveikių pacientų sveikatai ir, kurie nesukuria jokių teigiamų rezultatų;

* Kuomet valdžios sveikatos apsaugos pareigūnai rezga sąmokslą su farmacijos kompanijomis, kad įvestų vaistus į rinką, nepaisant fakto, kad yra visos priežastys manyti, jog vaistai yra beverčiai ir naikinantys organizmą;

* Kaip visuomenės sveikatos įstaigos, tyrėjai ir farmacijos kompanijos nuslepia plačiai paplitusią žalą, kurią sukėlė skiepai;

* Kaip netikros epidemijos yra paleidžiamos tam, kad įtikintų visuomenę, jog jie turi laikytis numatyto skiepų tvarkaraščio.

Tai yra tik keletas iš daugelio esančių problemų, kurias mes tikimės, jog savas žmogus iš farmacijos kompanijos paviešins slepiamą informaciją, ją demaskuodamas. Galbūt pamatysime šiuos nusikalstamus klausimus atskleistus daug kartų ir išsamiai, nepaneigiamuose dokumentų pėdsakuose.

Ką “Center for Disease Control and Protection” (CDC) demaskuotojas, mokslininkas William Thompson, atskleidė 2014 metais (peržiūrėkite filmą Vaxxed: from cover up – to catastrophe), pagrinde susiję su vienu tyrimu, kuris melagingai reabilitavo vieną vakciną (MMR) nuo vaidmens – jog ji sukelia autizmą. Ir tai tik ledkalnio viršūnė.

Bėgant metams, aš persekiojau medicinos kartelį iš daugelio pusių. Aš taip pat apklausiau medicinos srities “disidentus”, daktarus, kurie paliko bendraminčius ir yra pasirengę kalbėtis. Ir samprotaujant paprastai, aš atradau didelius trūkumus melaginguose, medicininiuose argumentuose, ir tie trūkumai vedė į dar didesnius trūkumus ir didesnius melus.

Aš galėčiau lengvai padaryti savaitės trukmės kursus sąžiningiems ir nepriklausomiems medicinos reporteriams apie tai, ką radau ir kaip tą radau. Sujungiant taškus dažnai prireikia įvairių žinių apie pagrindinius klaidingus įsitikinimus, medicininių rėmų tikėjime.

Dar niekada neteko sutikti medicinos srities demaskuotoją, kuris būtų turėjęs priėjimą prie gausybės demaskuojančios informacijos ir būtų buvęs pasirengęs tai paviešinti pasauliui.

Supraskit: Aš nekalbu apie praktikuojančius medikus, kurie nori kalbėti apie medicinos melą. Aš kalbu apie žmones, kurie yra giliai palaidoti, farmacijos / valdžios įstaigos / mokslo įstaigos, širdyje. Kurie yra pasirengę žengti į priekį su dokumentais, kurie apverstų valstybės aparatą aukštyn kojom, atlikdami pareigą Hipokrato priesaikai.

Korupcija

Šis, saviškių demaskuotojų nebuvimas, tai kalbėjimas su siena, kuri buvo pastatyta aplink medicinos kartelį. Mes ne tik kalbame apie demaskuotojų baimę prabilti viešai. Mes kalbame apie kai ką daugiau. Pavyzdžiui, visuomeninės žiniasklaidos atsisakymas atskleisti giluminius, netikėtus atradimus, kurie kelia grėsmę sužlugdyti visą medicininę sandarą. Potencialus demaskuotojas sustoja ir pagalvoja prieš susidurdamas su tuo. Jis rizikuoja viskuo, ir tada-tyla iš spaudos pusės. Jokio “Snouden nušvietimo spaudoje”. Tuomet būtų vieningas spaudos puolimas prieš šį asmenį, kaltinimai, kad dokumentai yra suklastoti arba negalutiniai, ir/ar jis yra protiškai nestabilus. Kaltinimai, kad jis užkertą kelią žmonėms aklai tikėti sistema, kuri gelbėja gyvybes kasdien. Ir taip toliau.

Bet tai dar ne pabaiga. Siena, kuri juosia medicinos kartelį, pagal kilmę – yra Rokfelerio siena. Šiuolaikinė medicina yra Rokfelerio gaminys, šuolis-prasidėjo 20 amžiaus pradžioje su garsiąja Flexnerio ataskaita. Remiantis ataskaita, medicinos sistemos, kurios buvo atsidavusios ligų atradimams ir jų gydymui, pamažu buvo verčiamos į mašiną, kuri reguliariai žudo 225,000 amerikiečių kasmet – ir tai yra konservatyvus paskaičiavimas.

Rokfelerio įtaka nėra nereikšminga dalykas.

Žygis, įtraukti kiekvieną žmogų planetoje po šiuolaikinės diagnostikos ir gydymo skėčiu yra negailestingas. Tai yra darbotvarkės neatskiriama dalis – susilpninti, silpninti, klaidinti, valdyti ir sunaikinti populiaciją. Pareiškimą pateikiu apgalvotai.

Aš parodžiau, ankstesniuose tyrimuose, jog medicinos kartelio žaidėjai tikrai žino žalingą savo vaistų poveikį, bet vis tiek, ištįsus dešimtmečius, jie stovėjo šalia ir nieko su tuo nedarė. Pelno motyvas yra vienas dalykas; bet tai, mažu mažiausiai, abejingumas žmonių kančioms ir mirtims. Galite tai vadinti nerūpestingu pavojumi, neatsargiu nužudymu, bet tai yra eufemizmas užpuolimui su mirtinu ginklu (vaistais) ir nužudymu.

Galima sakyti, jog priežastis, dėl ko medicinos demaskuotojai nepasirodo ir neatskleidžia pagrindinius duomenis, tai yra baimė dėl savo gyvybių, bet tai yra tiesa kitų profesijų demaskuotojams, kurie žengia pirmyn.

Tarkime, Edvardas Snoudenas, svarsto planą gauti NSA (National Security Agency) duomenis ir juos nutekinti, suvokė aiškiai, kad nutekinimas neturės jokios įtakos, kad jo pareiškimai bus nutraukti visuomeninės spaudos, jog nei vienas vyraujančios spaudos reporteris nepriims šios medžiagos ir jos nepaskelbs.

Tarkime, nebūtų buvę Glenn Greenwald kuri atvyktų Snoudenui į pagalbą? Tarkime NSA būtų turėjusi tokį galingą propagandinį ginklą, jog visuomenė būtų visiškai įtikinta, kad Agentūra buvo angelas su sparnais, kuri gelbėjo nesuskaičiuojamą kiekį gyvybių savo technologijų pagalba? Tarkime, visuomenė būtų tikėjusi, kiekvienu NSA šnipinėjimo aktu, būtų galima sulyginti kaip daktarai ekstremalių atvejų patalpoje bandytų surinkti auką iš gabaliukų po auto avarijos.

Snoudenas būtų sustojęs ir susimąstęs. Jis būtų svarstęs giliai apie tai, ar jo nutekinta informacija būtų galėjusi turėti nors kokį poveikį.

Leiskite man duoti jums pavyzdį. Ištįsus metus, rašiau straipsnius apie mediciniškai sukeltas mirtis Amerikoje. Vienas iš pagrindinių tyrimų, kuriuos cituodavau yra neabejotinai paplitęs visuomenėje. Jis buvo paskelbtas liepos 26, 2000 metais, Amerikos medicinos asociacijos žurnale. Autorius buvo daktarė Barbara Starfield, gerbiama visuomenės sveikatos ekspertė, iš Johns Hopkins visuomenės sveikatos mokyklos. Starfield priėjo išvadą, kad JAV medicinos sistema žudo 225,000 amerikiečių per metus.

Tai būtų iki 2,25 milijonų mirčių per dešimtmetį.

Atskirai nuo trumpo visuomeninės spaudos straipsnių sujudimo, kurie sekė po daktarės Starfield publikacijos 2000-aisiais, – spauda tylėjo apie tai. Mano straipsniai, kurie buvo išspausdinti mano puslapyje ir kituose nepriklausomose internetiniuose puslapiuose, visuomenės dėmesio nesusilaukė. Nulis.

Nesiskundžiu. Aš grynai nurodau visuomenės cenzūros laipsnį. Medicinos kartelis turi didžiulę įtaką.

Medicininos srities Edvardas Snoudenas, stebėdamas žiniasklaidos kraštovaizdį, turėtų rimtą pagrindą sustoti ir apmąstyti savo pasirinkimus. Kodėl jis turėtų rizikuoti savo reputacija, darbu, alga, ateitimi, gyvenimu, jeigu kartelis, kuri jis viešina, yra labai gerai apsaugotas, jog niekas neišdrįs ir neateis jam į pagalbą.

Tai yra viena priežastis kodėl rašau straipsnius apie besiplečiančią jėgą ir nepriklausomos žiniasklaidos įtaką. Diena galbūt išauš, ir greitai, kai medicinos srities Edvardas Snoudenas suvoks, jog jam nereikia surasti redaktoriaus iš „New York Times“, tam, kad pažvelgtų į jo atrastą informacijos lobį ir nuspręstų tai išspausdinti. Vietoj to, jis gali perduoti šią informaciją bet kuriai, vienai iš šimto veikiančių nepriklausomų žiniasklaidų ir laimėti aukso puodą.

Arba jis tiesiog gali paskleisti visą informaciją internetiniame puslapyje, kurį pats sukūrė, patogiai žinant, jog tokie patys nepriklausomi žiniasklaidos šaltiniai pasiims šia informaciją, ją išanalizuos, ir paleis nesustojamą puolimą prieš medicinos kartelį.

Ne vienos dienos darbas. Mėnesio, metų.

Operacija Negailestinga Medicina.

Tuomet, akloji zona dengianti medicinos nusikaltimus atsitrauks ir išnyks.

Visuomenė daugiau nebesijaus ieškodama šių atskleidimų; visuomenė nesijaus lyg jie būtų liudininkai niekinančio puolimo prieš nuostabų Mesiją, kuris atvyko išgelbėti planetą.

Galiausiai, visuomenė sugebės atskirti skubią/krizinę mediciną, kuomet kompetentingi ir atsargūs medikai galintys gelbėti žmonių gyvybes, gulinčius gatvėse po auto avarijų, kuriuos reikia surinkti į visumą – nuo ilgalaikės apgaulingos medicinos, kuomet žmonėms yra priklijuojamos klaidingos diagnozės ir tuomet jie yra skandinami nuodingais vaistais, kurie sukuria visą rinkinį naujų simptomų, kuriems vėliau yra nusikalstamai diagnozuojama kaip naujos medicininės būsenos, dėl ko einama link nuodingų vaistų išrašymų… tiesiai į kapą.

Visuomenė supras, jog pavojingos operacijos yra nebūtinos, ir nuodingos vakcinos, kurios yra brukamos jiems ir jų mylimiems žmonėms.

Visuomenė supras. Ir sukils.

Tai ne svaja, jeigu nepriklausoma žiniasklaida plėsis toliau, ir jei jie suvoks gilius medicinos nusikaltimų atskleidimus, yra mažiausiai svarbūs kaip karinės industrijos komplekso paviešinimai, arba šnipinėjimo sistemos tautinių vyriausybių, arba korporacijos tarša, arba didelio lygio pinigų manipuliacija.

Tikrieji medicinos demaskuotojai žengs pirmyn ir atskleis Šventovės paslaptis.

Aš jus užtikrinu, jeigu būsime budrūs, tuomet mes esame svarbesni ir veiksmingesni nei „jie“ yra.

Nauja diena išaušo.

Saulė kyla.

Autorius Artūras

ŠALTINIAI:

  1. https://www.bmj.com/content/353/bmj.i2139
  2. https://vaxxedthemovie.com/
  3. Flexnerio ataskaita – https://www.researchgate.net/publication/235368754_The_Flexner_Report_of_1910_and_Its_Impact_on_Complementary_and_Alternative_Medicine_and_Psychiatry_in_North_America_in_the_20th_Century
  4. Starfield atskleidimas – https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10904513/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: