Priverstinis kaukių balius?

Kadangi dirbu statybose, tai pagalvojau, kad pateiksiu pastebėjimus visiems, apie kai ką pagalvoti.


Taigi, kaukės? Aš žinau keletą asmenų, turinčių sertifikatus OSHA 10 & 30. Žinau, kad kai kurie iš jūsų juos irgi turite. Aš tikrai nežinau, kodėl OSHA neišdrįso žengti žingsnio ir nenutraukė Bilo Geico cirko, bet aš noriu pakalbėti apie 3 dalykus:

  • kaukės N95 ir kaukės P95 su iškvėpimo vožtuvais
  • chirurginės kaukės
  • filtruojančios kaukės arba kaukės iš medžiagų

Taigi po tolimesnių patikrinimų, OSHA sako, kad kai kurios kaukės yra tinkamos arba netinkamos tam tikrose situacijose. Jeigu jūs dirbate smalkių ir aerozolių chemikalais persunktoje aplinkoje ir duodate savo darbuotojams netinkamas kaukes ir jie suserga, jums gali iškelti bylą.


• kaukės N95 ir kaukės P95 su iškvėpimo vožtuvais: yra skirtos užterštai aplinkai. Tai reiškia, kad kai jūs iškvėpiate per kaukę N95, ji sukurta taip, kad jūs iškvėpiate į užterštą aplinką. Iškvėpimas per kaukes P95 (su vožtuvais) išeina kiaurai, be filtravimo. Jos nefiltruoja oro iškvėpiant. Joms to nereikia. Išvada: jeigu jūs esate Stewart parduotuvėje ir vyrukas su Korona virusu dėvi kaukę P95, jo iškvėpimas, turintis Konoros virusą, yra nefiltruojamas ir praleidžiamas į Stewart parduotuvę (nes kaukė buvo sukurta užterštoms aplinkoms, ji nefiltruoja jūsų iškvėpiamo oro).


• Chirurginės kaukės: šios kaukės buvo sukurtos ir patvirtintos sterilioms aplinkoms. Lauko ir vidaus aplinkose, kur yra didelis dalelių ir teršalų kiekis, žmonės užkemša šias kaukes labai greitai. Drėgmė nuo jūsų kvėpavimo kartu su užsikimšusia kauke padaro ją beverte, jei jūs susiduriate su Koronos virusu ir jis joje įstringa. Jūs tampate vaikščiojančiu viruso skleidėju. Kiekvieną kartą kai užsidedate kaukę, jūs kvėpuojate surinktais mikrobais iš visur, kur buvote. Šios kaukės turi būti keičiamos arba išmetamos kas 20-30 minučių nesterilioje aplinkoje.


• Kaukės iš medžiagų: šiandien, įeinant į Lowe parduotuve, trys žmonės man pirštais parodė į savo kaukes, kad aš turiu užsidėti kaukę. Aš aiškiai pasakiau, kad tos kaukės neveikia, o iš tikro tik susargdina jus, bet jie tik nusišaipė.


Tikiuosi, kad dabar jūs visi žinote, kad kaukės iš medžiagų nieko nefiltruoja.

Tu turi mintyje kaukę su Amerikos vėliava, kurią man pasiuvo teta? Taip. Kaukė su saulėgražom, kuri taip mielai atrodo? Taip. Bandanos, kaukės iš marškinėlių, šalikėlių, visos jos neatlieka jokio filtravimo.

Kai jūs iškvėpiate, jūs pašalinate iš plaučių teršalus ir anglies dioksidą. Kaukės iš medžiagų geriausiai sulaiko šį anglies dioksidą. Tai iš tikrųjų kelia pavojų sveikatai. Šiose kaukėse susilaikiusi drėgmė per naktį gali suformuoti pelėsį. Sausas kosulys, sustiprėjusi alergija, gerklės skausmas – tai visi kaukės mikro pelėsių simptomai.


Galutinis atsakymas: Kaukes P95 su vožtuvais paskleidžia virusą į orą nuo žmogaus, o kaukių N95 skylės yra didesnės nei koronos virusas ir nesulaiko tokių mažų dalelių.


Chirurginės kaukės yra neskirtos lauko aplinkai ir nesulaiko viruso dydžio dalelių įkvepiant pro kaukę. Kaukės filtravimas vyksta iškvėpiant (kaip siurblio vakuminis maišas, ši kaukė veikia tik viena kryptim).


Kaukės iš medžiagų yra blogiau, nei jokia kaukė.


CDC (Center for Disease Prevention and Control) nori, kad mes ir toliau dėvėtume kaukes. Kaukės neveiksmingos.


*Išdėstyta Darbuotojų saugos ir sveikatos administracijos.

Aukščiausios Amerikos darbų saugos organizacijos. Jie reguliuoja viską ir apmoko darbuotojus, dirbančius su asbestu, chirurgines patalpas ir t.t. Jeigu kaukė jums suteikia saugumo jausmą, devėkite ją, bet žinokite, kad tai klaidingas saugumo jausmas. Jei parduotuvės nereikalautų kaukių ir žmonės pradėtų skaityti knygas bei nustoti žiūrėti smegenų atrofatorių, šios nesąmonės nevyktų.


Jei darbovietėje iš jūsų reikalaujama devėti kaukę, OSHA reikalauja, kad darbdavys patvirtintų, jog jūs pagal įstatymą gaunate ne mažiau nei 19.5% deguonies! Ar darbe stebi jūsų deguonies lygį? Ar jūs jaučiate galvos svaigimą ir galvos skausmą? Tai yra rašytinis įstatymas, o ne rekomendacija! Aš garantuoju, jei darbuotojai pradės vadovautis įstatymais ir reikalauti, kad darbdaviai jų laikytųsi, kaukės bus panaikintos!

VENTILIATORIAI

Štai, žmonės, prašom… čia tiems žmonėms, kurie nesupranta, ką reiškia būti pajungtam prie ventiliatoriaus.

Visų pirmą, tai NE deguonies kaukė, kuri yra uždedama ant veido, kai pacientas tuo metu patogiai guli ir skaito žurnalus. Dėl Covid-19 prijungimas prie ventiliacijos yra skausminga intubacija, kuri įkišama į gerklę ir ten pasilieka iki tol, kol tu gyveni arba numiršti. Ši procedūra yra atliekama su anastezija ir ventiliatorius paliekamas 2-3 savaitėms, jo nejudinant, dažnai aukštyn kojom, su vamzdeliu, įkištu per burną iki trachėjos, kuris leidžia kvėpuoti pagal plaučių vėdinimo aparato ritmą.

Pacientas negali nei kalbėti, nei valgyti, negali nieko daryti natūraliai – aparatas palaiko gyvybę. Tai sukelia diskomfortą ir skausmą, todėl medicinos ekspertai turi skirti raminamuosius ir skausmą malšinančius vaistus tam, kad būtų užtikrintas vamzdelio toleravimas tol, kol yra reikalingas ventiliatorius. Tai prilygsta dirbtinei komai.

Praėjus 20 dienų po tokio gydymo, jaunas pacientas praranda 40% raumenų masės ir yra pažeidžiama burna arba balso stygos, bei taip pat galimos plaučių arba širdies komplikacijos. Būtent dėl šios priežasties seni arba jau ir taip silpni žmonės negali atlaikyti gydymo ir miršta.

Daugelis iš mūsų yra šioje valtyje… taigi saugokitės, nebent jūs norite tai patirti.

Prie viso to pridėkite dar vamzdelį į savo skrandį per nosį ar odą skysto maisto tiekimui, lipnų maišelį prie savo užpakalio viduriavimui surinkti, kateterį šlapimui surinkti, prijungtą lašelinę skysčiams ir vaistams, arterinį kateterį jūsų kraujo spaudimui stebėti, kuris visiškai priklauso nuo tiksliai apskaičiuotų vaistų dozių, seselių komandų, anestezijos ir gydytojų seselių, kurios turi keisti jūsų kūno padėtį kas dvi valandas, nes jūs gulite ant kilimėlio, kuriame cirkuliuoja šaltas skystis tam, kad numuštų jūsų 40 C temperatūrą.

Šis straipsnis nepasako, kad pacientas gali girdėti viską, kas yra sakoma, todėl jei personalas nerūpestingai kalba apie mirtį, pacientas panikuoja. Jeigu yra sumažinami raminamieji, pacientas supanikuoja, nes negali kvėpuoti, kalbėti ar šiuo atveju, judėti. Kai yra sumažinami vaistai nuo skausmo, pacientas rėkia viduje, bet negali ištarti nė garso. Kai jie išima vamzdelius, tai yra ypatingai nepatogu.

Trachėja gali pakeisti respiratorių, bet pacientas vis tiek negali kalbėti ar valgyti be vamzdelio.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s