Pamąstymai

Intuicija

Pagal Joe Dispenza

Ar kada nors susimąstėte kaip tai gali būti, kad, kai pagalvojate apie savo draugą, esantį kitame pasaulio krašte, po kelių sekundžių jis paskambina arba parašo žinutę? Kai įvyksta kažkas panašaus, yra tik trys galimybės tai paaiškinti ir pati pirma jų yra intuicija.

„Meriam Webster“ žodyne intuicija apibrėžiama kaip „galia ar sugebėjimas įgyti tiesiogines žinias ar supratimą be akivaizdžios racionalios minties ar išvados“.

Kitaip tai galima būtų paaiškinti, kad šios tiesioginės žinios yra informacijos atsiuntimas į mūsų smegenis iš vieningos srities. Tai atsitinka, kai mes nustojame galvoti ir analizuoti bei pasineriame į transą. Tarsi mūsų smegenys nustoja dirbti ir ši minčių srauto pauzė leidžia bet kokio tipo informacijai patekti į mūsų nervų sistemą. Daugelis mūsų susiduria su iššūkiu, ką daryti su gauta informacija. Mes dažnai esam linkę ją analizuoti ir netikime jos autentiškumu.

Kita galimybė yra ta, kad žmones, turinčius tvirtus emocinius ryšius, jungia nematomas informacijos laukas, kuris leidžia jiems būti susijusiems ne fiziniu būdu. Jei kalbėtumėme apie radiją, reikėtų tiesiog sureguliuoti elektros grandinę, kad ji rezonuotų su norimu gauti dažniu. Biologinėje sistemoje mūsų nervų sistema veikia kaip imtuvas, kad galėtumėme prisijungti prie informacijos, esančios už mūsų sąmonės ribų. Mūsų jausmai – judanti energija – ir yra tos konkrečios informacijos pernešimo bangos. Kadangi visa materija skleidžia informaciją, neturėtų būti nuostabu, kad mes nuolat skleidžiame skirtingus dažnius, kurie perduoda informaciją taip pat, kaip radijo bangos perduoda pranešimą. Taigi, kai tarpusavio santykius turinčius žmones sieja stiprūs emociniai ryšiai, gali būti, kad juos sieja jų jausmai, nes jie vibruoja ir rezonuoja tuo pačiu dažniu. Tokiu būdu mūsų smegenys sinchronizuojasi su asmeniu, su kuriuo mus sieja stiprus jausminis ryšys.

Pagaliau, yra ir į širdį nukreipta energija. Tyrimai parodė, kad kai jūs veikiate esant kūrybingos, pakylėtos būsenos, tokios kaip meilė, dėkingumas, užuojauta ir pan., kai spinduliuojate tuos jausmus aplink save, tai plečia aplink kūną esantį lauką. Šiam laukui plečiantis, jis gali paveikti kito žmogaus smegenis ir kūną, o taip pat ir sveikatą.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Rudienė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: