Pamąstymai

Rūkstantis ginklas: kas turi koronavirusą? CDC teigia, kad jo nėra.

Paruošta pagal medicinos žurnalistą Jon Rappoport

CDC (Center for Disease Control and Prevention) dokumentas pavadinimu, “CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel.” datuojamas liepos 13 d. 2020 m.

Palaidotas giliai dokumente, 39-ame puslapyje, skyriuje “Našumo charakteristikos” (Performance Characteristics), išdėstyta paprastai: “Kadangi šiuo metu nėra kiekybiškai įvertintų 2019-nCoV viruso izoliatų, tyrimai (diagnostiniai testai), skirti aptikti 2019-nCoV RNR buvo tiriami su “in vitro” ((lot.) – (bandymas, atliekamas ne gyvojoje, bet dirbtinėje sistemoje) stikle.) transkribuotų viso ilgio RNR (ribonukleino rugštis) būdingomis atsargomis (atliekomis) … “

Raktinis žodis šioje iškarpoje: “Kadangi šiuo metu nėra kiekybiškai įvertintų 2019-nCoV viruso izoliatų…”

Kiekvieną egzistuojantį objektą galima kiekybiškai įvertinti, t. y. Išmatuoti. Sąvokos „kiekybiškai įvertintas“ vartojimas šioje frazėje reiškia jog: CDC neturi išmatuojamo taip vadinamo viruso kiekio, nes JO nėra. CDC NETURI VIRUSO. Kitais žodžiais tariant – viruso egzistavimas nėra įrodytas.

Tai reiškia, kad jie negalėjo gauti atskirto viruso pavyzdžio. Yra tik viena priežastis, kodėl.

Virusas nebuvo izoliuotas. O tai reiškia, kad niekas neįrodė, jog jis egzistuoja.

Kitas patarimas į ką reikėtų atkreipti dėmesį – tai žodžio „izoliatai“ vartojimas. Tai reiškia, kad JOKIO IZOLIUOTO VIRUSO NĖRA.

Galima ir kitaip išsireikšti: NIEKAS NETURI IZOLIUOTO COVID-19 VIRUSO PAVYZDŽIO.

NIEKAS NĖRA IZOLIAVĘS COVID-19.

TAI REIŠKIA, NIEKAS LIGŠIOL DAR NEĮRODĖ COVID-19 EGZISTAVIMO.

Lyg, šio sukrečiamo IŠAIŠKINIMO būtų negana, kad sukrėstų žmoniją, tai CDC pateikia dar vieną siurprizą – PGR testą, kad nustatyti virusą, kuris nebuvo izoliuotas. O testas ieško RNR (Ribonukleino rūgšties) ir manoma, kad ši RNR yra išgauta iš viruso, kurio egzistavimas nebuvo įrodytas.

Naudodamiesi šiuo testu, CDC ir visos kitos visuomenės sveikatos agentūros pasaulyje skaičiuoja COVID atvejus ir mirtis… O įvairių šalių valdžia įvedė visuomenės izoliaciją, atsiribojimus, paskelbė komendanto valandą, naikina ekonomiką pateikdami suklastotas susirgimų ir mirčių statistikas.

Žmonės pasakytų: “Ką tada visi šie mokslininkai savo laboratorijose nagrinėja, jei tai nėra virusas?” Vėlgi, ne mūsų problema. Jie gali pradėti nuo RNR sekos ir tada be įrodymų tvirtinti, kad tai yra SARS-CoV-2 dalis. Tada mokslininkai pradeda dirbti su tuo ką turi. Jie teigia, ką nori. Tai nėra mokslas.

Kitas kylantis klausimas: jei viruso nėra ir jis niekada nebuvo izoliuotas, nėra pateikti jokie įrodymai. Ką jie tuomet įdeda į COVID vakciną tuomet? Tai klausimas, į kurį turėtų atsakyti teisėsaugos institucijos, įsiveržusios į daugybę įstaigų ir paimdamos mokslininkų medžiaga bei suradusios sąžiningus mokslininkus, kurie padėtų sužinoti ir atskleisti, kas iš tikrųjų yra COVID vakcinų “gaminimo” aparatuose. Ar jūs pasiruošę priimti šį skiepą į savo organizmą?

Jei žmonės tiki, kad „jūs turite virusą, bet jo nėra“, ir jūs turite virusą, išskyrus tai, kad jis yra palaidotas kitoje medžiagoje ir jis nebuvo išgautas, išgrynintas ir izoliuotas, tuomet šie žmonės mano, kad mėnulis pagamintas iš žalio sūrio.

Tiesa karti tiems, kurie ją slepia.

Tai tarsi teigti. “Mes turime 20 trilijonų dolerių, jie yra kažkur mūsų daugybėje sąskaitų, mes tiesiog nežinome, kur”. Jei nežinai kur, reiškia nežinai ar turi pinigų.

„Automobilio raktai yra kažkur namuose. Mes tiesiog nežinome kur “. Tikrai? Jei nežinai kur, tuomet nežinai apskritai ar namuose yra raktai.

„Trūkstama sparnuotoji raketa yra kažkur arsenale, mes tiesiog nežinome kur“. Ne. Jei nežinote, kur, tai nežinote, kad raketa yra arsenale.

Tai daroma pagal NASA užsakymą, išleidus vadovėlį, kaip keliauti laivynu į planetą, kurios egzistavimas nebuvo nustatytas – ir viso pasaulio gyventojai ketina įlipti į tuos laivus kelionei.

„COVID-19 virusas yra kažkur mūsų turimoje medžiagoje – mes tiesiog neišgavome jo iš tos medžiagos. Bet mes žinome, kas tai yra, mes jį identifikavome ir žinome jo struktūrą “. NE, jūs to nežinote. Jūs taip manote.

Mokslas tai ne PRIELAIDŲ rinkinys.

“Be … bet… yra tyrimas, kuriame teigiama, kad keli laboratorijos tyrėjai išskyrė (izoliavo) virusą …”

Mokslininkai teigia, kad izoliavo. Tačiau jau liepos mėnesį CDC teigia, kad viruso nėra. Spėju, kad nebuvo laisvų sunkvežimių, kurie galėjo atvežti virusą iš tos laboratorijos į CDC. Sunkvežimiams pasibaigė degalai. Gausiai lijo. Liūtis nuplovė visus tiltus vedančius į CDC. Sunkvežimiai dar nebuvo nupirkti. Džo, sunkvežimio vairuotojas niekaip negalėjo rasti savo kaukės namuose ir jis tikrai nenorėjo peržengti savo namų slenksčio be jos.

Moksle negali būti PRIELAIDŲ.

Nagrinėjant šią temą teko susidurti su dar vienu publikuotu moksliniu tyrimu. Jis pavadintas: “Detection of 2019 novel coronavirus (2019-nCoV) by real-time RT-PCR.” [Euro Surveill. 2020 Jan;25(3):2000045. doi: 10.2807/1560-7917.ES.2020.25.3.2000045.] BŪTINA PERSISKAITYTI KIEKVIENAM ŠĮ TYRIMĄ. Pacituosiu kelias ištraukas iš šio tyrimo:

„Siekėme sukurti ir įdiegti patikimą diagnostikos metodiką, naudojamą visuomenės sveikatos laboratorijose, neturint virusinės medžiagos.“

VERTIMAS: Norime sukurti testą, kuris leistų nustatyti naująjį COVID virusą neturint viruso.

„Čia pateikiame patvirtintą 2019-nCoV diagnostinę darbo eigą, kurios dizainas pagrįstas artimu 2019-nCoV genetiniu ryšiu su SARS koronavirusu, naudojant sintetinę nukleino rūgšties technologiją.“

VERTIMAS: Mes sukūrėme diagnostinį testą naujam COVID virusui aptikti. MES SPĖJAME, jog šis naujas virusas yra glaudžiai susijęs su senesniu koronavirusu. MES SPĖJAME, kad žinome, KAIP jis susijęs. MES SPĖJAME, nes mes neturime naujo COVID viruso. Todėl visos mūsų prielaidos daromos iš nieko. Tiesą sakant, mes neturime jokių įrodymų, kad yra naujas koronavirusas.

„Darbo eiga patikimai nustato 2019-nCoV ir dar labiau išsiskiria 2019-nCoV nuo SARS-CoV.“

VERTIMAS: Mūsų naujas bandymas nustatyti naują virusą? Mes neturime naujo viruso. Mes niekada jo netyrinėjome. Mes negalime viruso tiesiogiai tirti. Nėra įrodymų, kad jis egzistuoja. Bet mes naudosime testą, kuris aptiks virusą.

Piniginėje sistemoje yra trumpalaikė ir turbūt vienintelė išeitis kaip bent trumpam sulaikyti kitus mokslininkus nuo sukčiavimo ir kenkimo visuomenei. Tereikia ištuštinti šiuolaikinės virusologijos namus. Atidaryti langus ir įleiskti gryno oro. Ir tada gyvensime kur kas geresniame pasaulyje.

Ir būtinai patraukti baudžiamojon atsakomybėn tuos mokslininkus, kurie sukurė testą virusui, kurio niekada taip ir nerado. Baudžiamojon atsakomybėn – už nusikaltimus prieš žmoniją.

Plandemija yra apgavystė. Vien tik melas iki pat nuodingo medžio šaknų.

Originalų straipsnį galite rasti, nuspaudę šią nuorodą: https://blog.nomorefakenews.com/2020/10/08/the-smoking-gun-where-is-the-coronavirus-the-cdc-says-it-isnt-available/

Šaltiniai:

  1. https://www.fda.gov/media/134922/download
  2. https://www.youtube.com/watch?v=Ho0cdFifrYE&t=7s
  3. https://www.youtube.com/watch?v=vaMZ4NyNCwI&t=7s
  4. https://blog.nomorefakenews.com/2020/10/09/covid-the-virus-that-isnt-there-the-root-fraud-exposed/
  5. https://www.youtube.com/watch?v=CNo9lIQkzkI&t=4s
  6. https://blog.nomorefakenews.com/2020/10/13/yet-another-case-of-the-missing-virus-they-lied-and-locked-down-the-world/?fbclid=IwAR1N6874j4N4lMYwvSjSZUGoKXtkTWGdD-77ogtOPslQ9yMQfcL05wpNSJE
  7. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31992387/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: