Jūsų koronės testas teigiamas. O galbūt neturėtų taip būti.

Įprasti diagnostiniai testai gali būti pernelyg jautrūs.

Tests authorized by the F.D.A. provide only a yes-no answer to infection, and will identify as positive patients with low amounts of virus in their bodies.

Testai, kuriuos patvirtino Maisto ir Vaistų Administracija (FDA) pateikia tik taip arba ne atsakymus ir identifikuoja pacientus kaip teigiamus atvejus, kurių organizme yra nedideli kiekiai D.N.R.

Paruošta pagal Apoorva Mandavilli

Publikuota rugpjūčio 29 d. 2020 m. Papildyta rugsėjo 17 d. 2020 m.

Kai kurie pirmaujantys JAV ekspertai iškėlė nerimą keliantį klausimą nesibaigiančiose diskusijose dėl koronės: Standartiniais PGR tyrimais, teigiamai diagnozuojamas didelis skaičius žmonių, kurie nerodo jokių ligos simptomų (besimptomiai, – aut. pastaba).

D. Trumpo administracija paskelbė, kad įsigys 150 milijonų greitųjų testų.

PGR tyrimas padidina genetinę medžiagą ciklais. Kuo daugiau genetinės medžiagos mėginyje, tuo mažiau reikalinga ciklų.

Ciklai atkartojami, kad būtų galima surasti specifinę genetinę seką. Skaičius, kiek ciklų buvo atkartota vadinamas ciklo slenksčiu arba ciklo riba. Ciklo slenkstis, neįtraukiamas į testo rezultato dokumentą.

Iš trijų tyrimo duomenų, apimančių ciklo slenksčius, kuriuos surinko tarnauotojai Masačusetse, Niujorke ir Nevadoje, iki 90 proc. žmonių gavusių teigiamus testo rezultatus, genetinės medžiagos turėjo itin mažai – aprašė “The Times” apžvalga. (Tai reiškia, kad sumažinus ciklo ribą, testo rezultatas galėjo būti neigiamas, – aut. pastaba).

Vienas iš sprendimų būtų pakoreguoti ciklo slenkstį. Daugumos testų slenkstis yra 40 ciklų, kitų testų – 37 ciklai. Tai reiškia, kad jūsų testas bus teigiamas tam tikrai genetinei sekai, jei testo procesui reikalinga iki 40 ciklų arba – 37 ciklai genetinei medžiagai aptikti.

Tyrimai, su aukštu ciklu slenksčiu, gali aptikti ne tik tam tikrą genetinę seką, bet ir kitus fragmentus.

Bet koks testas, kurio ciklo slenkstis viršija 35, yra per jautrus, sutiko Džuljeta Morrison, Kalifornijos universiteto Riverside virusologė. “Esu šokiruota, kad žmonės galvoja, jog 40 gali būti teigiamas”, – sakė ji.

Labiau pagrįsta riba būtų nuo 30 iki 35, pridurė ji. Dr. Mina pasakė, kad jis nustatytų riba ties 30 ar net žemesnę. Šie pokyčiai reikštų, kad genetinės medžiagos kiekis paciento meginyje turėtų būti 100 – 1000 kartų didesnis už dabartinį standartą, tam kad testas rodytų teigiamą rezultatą – bent jau tokį, kuriuo būtų galima remtis.

“It’s just kind of mind-blowing to me that people are not recording the C.T. values from all these tests, that they’re just returning a positive or a negative,” one virologist said.
„Man tiesiog neišneša smegenys, kad žmonės tiesiog nefiksuoja visų šių Ciklo Ribos verčių iš visų šių testų, kad jie tiesiog pateikia teigiamą arba neigiamą rezultatą“, – sakė virusologė.

Maisto ir Vaistų Administracija (FDA) elektroniniu paštu atsiųstame pareiškime nurodė, kad jie nenustato ciklo slenksčio diapazonų, norint nustatyti, kuris yra teigiamas, ir kad „prekybiniai gamintojai ir laboratorijos, tai nustato patys“.

Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) teigė tiriantis ciklo ribos priemonių naudojimą „priimant politinius sprendimus“. Įstaiga teigė, kad reikėtų bendradarbiauti su F.D.A. ir su prietaisų gamintojais tam, kad būtų galima užtikrinti, jog priemonės būtų „tinkamai naudojamos ir patikimos ir mes suprastume ju rezultatus“.

Pačių C. D. C. skaičiavimai rodo, kad mėginyje, kuriame viršijama 33 ciklų riba, aptikti bet kokią genetinę seką yra ypatingai sunku. Kai kurių valstybinių laboratorijų tarnautojai teigė, kad C.D.C. neprašė jų pažymėti ribinių verčių ar pasidalinti jomis su kontaktų sekimo organizacijomis.

Pavyzdžiui, Šiaurės Karolinos valstybinėje laboratorijoje naudojamas koronės testas „Thermo Fisher“, kuris automatiškai klasifikuoja rezultatus pagal 37 ciklų atkarpą. Laboratorijos atstovė teigė, kad testuojamieji neturėjo priėjimo prie tikslaus skaičiaus.

„Man tiesiog neišneša smegenys, kad žmonės tiesiog nefiksuoja visų šių Ciklo Ribos verčių iš visų šių testų, kad jie tiesiog pateikia teigiamą arba neigiamą rezultatą“, teigė Angela Rasmussen, Niujorko Kolumbijos universiteto virusologė.

Niujorko valstybinės laboratorijos “Wadsworth” Centro tarnautojai turi prieigą prie Ciklo Ribos verčių, gautų iš atliktų testų ir „The Times“ prašymu išanalizavo jų skaičių. Liepos mėnesį laboratorija nustatė 872 teigiamus testus, remiantis 40 ciklų riba.

Su 35 ciklų riba, maždaug 43 procentai šių testų nebebūtų vertinami kaip teigiami. Maždaug 63 procentai nebebūtų vertinami teigiamai, jei ciklai būtų apriboti iki 30.

Masačusetse 85–90 procentų žmonių, kurių liepos mėnesio rezultatai buvo teigiami, o ciklo slenkstis buvo 40, būtų buvę laikomi neigiamais, jei riba būtų buvusi 30 ciklų, teigė dr. Mina. „Sakyčiau, kad nei vienas iš tų žmonių neturėtų būti įtrauktas į kontaktavusių asmenų sekimo programėlę, nei vienas“.

Kontaktavusių asmenų sekimas

2020 m. Liepos 16 d. tinklalaidės („Podcast”) metu, pavadinimu „Ši savaitė virusologijoje“: dr. Tony Fauci sako, kad PGR COVID testas yra bevertis ir klaidinantis, kai testas atliekamas „35 ar daugiau ciklų“.

Per daug ciklų ir testas pateiks įvairiausių nereikalingų medžiagų, kurios bus neteisingai interpretuojamos kaip svarbios.

Tai vadinama – KLAIDINGAI TEIGIAMU.

Pasikartosiu: dr. Fauci sako, kad testas yra bevertis, kai jis vykdomas 35 ar daugiau ciklų. FDA teigia, kad testą reikia atlikti 40 ciklų, jog nustatytų, ar yra genetinės medžiagos.

Paruošė Artūras

Šaltiniai:

  1. https://www.nytimes.com/2020/08/29/health/coronavirus-testing.html?ref=oembed
  2. https://www.youtube.com/watch?v=a_Vy6fgaBPE&feature=youtu.be&t=260
  3. https://www.hhs.gov/about/news/2020/08/27/trump-administration-will-deploy-150-million-rapid-tests-in-2020.html
  4. https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/duration-isolation.html
  5. https://www.fda.gov/media/134922/download
  6. https://blog.nomorefakenews.com/2020/11/06/smoking-gun-fauci-states-covid-test-has-fatal-flaw/?fbclid=IwAR2SEOB6LO1X2tqp0TDHEeUw7GDGOKrygMOJzGnVA4iPRSDWqppt6BHubCs

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s