Pamąstymai

Ką reiškia ŠUMANO REZONANSO padidėjimas?

Galbūt žemė mums padeda pakelti šydą, skatina mus suaktyvinti energiją ir įgalina pamatyti tikrąją savo prigimtį.

– Joe Dispenza

Pagal Džo Dispenzą.

1952 m. Vokiečių fizikas ir profesorius V.O. Šumanas ( W. O. Schumann) iškėlė hipotezę, kad atmosferoje yra išmatuojamų elektromagnetinių bangų, esančių ertmėje (arba erdvėje) tarp žemės paviršiaus ir jonosferos. NASA duomenimis, jonosfera yra gausus elektronų, jonizuotų atomų ir molekulių sluoksnis, besidriekiantis maždaug nuo 30 mylių virš žemės paviršiaus iki kosmoso krašto, maždaug 600 mylių. Šis dinamiškas regionas didėja ir mažėja (ir toliau dalijasi į subregionus), priklausomai nuo saulės sąlygų ir yra kritinė Saulės ir Žemės sąveikos (interakcijos) grandis. Būtent ši „dangaus jėgainė“ leidžia radijo ryšį.

1954 m. mokslininkai Šumanas ir Kionigas (H. L. König) patvirtino Šumano hipotezę aptikdami žemės rezonansus 7,83 Hz pagrindiniu dažniu. Taigi „Schumanno rezonansas“ buvo nustatytas matuojant pasaulinius elektromagnetinius rezonansus, kuriuos generuoja ir sužadina žaibo išmetimai jonosferoje. Nors šį reiškinį lemia žaibas atmosferoje, daugelis nesuvokia šio dažnio svarbos gyvenimui. Kitaip tariant, jis veikia kaip foninis dažnis, įtakojantis žinduolio smegenų biologinę grandinę.

Kiek žinome, Žemės elektromagnetinis laukas saugo visas gyvas būtybes šiuo natūraliu dažnio pulsavimu 7,83 Hz. Galite į tai žvelgti kaip į žemės širdies plakimą. Senovės Indijos Rišiai (Rishis) tai vadino OHM arba gryno garso įsikūnijimu. Ar tai sutapimas, ar ne, bet 7,83 Hz dažnis taip pat yra labai galingas dažnis, naudojamas su smegenų bangų įtraukimu (įsodinimu), nes tai siejama su žemu alfa ir viršutiniu teta smegenų bangų būsenų diapozinu. Šis dažnis taip pat siejamas su hipnotizavimo, įtaigumo, meditacijos ir padidėjusiu žmogaus augimo hormono (ŽAH) lygiu, taip pat siejamas su smegenų kraujotakos lygio padidėjimu, kol šis dažnis yra stimuliuojamas.

Atrodytų, kad mūsų nervų sistemą gali paveikti žemės elektromagnetinis laukas. Gal todėl buvimas gamtoje visada toks maloniai gaivinantis ir gydantis. Atsijungimas nuo tipiškos miesto aplinkos, sumažinant minios, eismo, darbo ir įprasto gyvenimo poveikį, ir išėjimas į natūralią aplinką, gali sulėtinti ir apsaugoti mūsų smegenų bangas nuo agresyvių, budrių, nerimastingų ir nekantrių būsenų, kurios matomos didesniame beta smegenų bangų diapazone, iki labiau atstatančių alfa bangų.

2017 m. Sausio 31 d., pirmą kartą istorijoje Šumano rezonansas pasiekė 36+ Hz dažnius. Tai buvo laikoma anomalija, kai 2014 m. šis dažnis pakilo nuo įprasto 7,83 Hz iki 15–25 Hz lygio. Taigi šuolis nuo 7,83 Hz iki 36+ Hz yra svarbus pokytis. Tai yra daugiau nei penkis kartus padidėjęs rezonansinio dažnio lygis. Ką tai reiškia mums, kaip Motinos Žemės gyventojams? Remiantis neurologijos mokslu, 36+ Hz dažnio užfiksuoti įrašai žmogaus smegenyse yra labiau susiję su įtempta nervų sistema nei atsipalaidavusia ir sveika.

Jau seniai įtariama, kad žmogaus sąmonė gali paveikti žemės magnetinį lauką ir sukelti jame trikdžius (ir atvirkščiai), ypač didelio nerimo, įtampos ir aistros akimirkomis. Jei nežinote, kad gyvename didelio nerimo, įtampos ir aistros metu, tikriausiai to ir nepastebite. Be to, kad dabartiniu metu labai apkrauta politinė, socialinė, ekonominė ir asmeninė aplinka, daugelis žmonių jaučiasi taip, lyg laikas spartėtų. Tai gali paaiškinti stiprų sutrikimą, kurį dauguma iš mūsų jaučia šiuo metu.

Kaip žinome iš mokslo, kuo didesnis dažnis, tuo įvairesnę informaciją šie dažniai neša savyje. Kadangi mes esame organinės būtybės, sukurtos iš materijos, imlios elektromagnetiniams laukams, ir kadangi mūsų gyvenimas yra neatsiejamas nuo žemės, tai jei žemės dažnis kyla, ar tai neturėtų kelti ir mūsų dažnio?

Evoliucija ne visada buvo lengvas procesas, tačiau už jos esanti energija – vieningo lauko energija – visada juda link didesnio organizuotumo ir visumos laipsnių tiek viduje, tiek išorėje. Jei žemės elektromagnetinis laukas kyla, ar tai neturėtų leisti mūsų smegenims priimti didesnių dažnių, kurie yra net didesni už įtemptą aukštų beta smegenų bangų būseną? Jei taip, ar yra smegenų dažnių diapazonas, viršijantis aukštų beta smegenų bangų skalę, kuris, užuot siejamas su per daug sužadintomis ir išsibalansavusiomis smegenimis, ir yra susijęs su didesniu suvokimu, sąmoningesnėmis bei kūrybiškesnėmis smegenimis?

Padidėjęs dažnis sukuria sąmonės išplėtimą, o kai mūsų sąmonė plečiasi, mes geriau suvokiame – o tai jau yra gama smegenų bangos. Gama smegenų bangos, kurios gali būti daugiau nei dvigubai didesnės už aukštas beta smegenų bangas, atspindi sužadintą smegenų būseną, tačiau jos nėra susijusios su avarinio režimo išgyvenimo būsenomis, tačiau susijusios su tam tikra aukštesne sąmone ir suvokimu, taip pat susijusios su didesniu meilės ir užuojautos kiekiu. Žemei išgyvenant jos metamorfozę, galbūt ir mes turime pereiti per šį emocinio intensyvumo laiką, susijusį su beta smegenų bangomis, kol pakilsime į naują gama smegenų bangų būsenos sąmonę. Ir ar tai nepagerintų mūsų nervų sistemos ir neišplėstų mūsų suvokimo bei realybės supratimo?

Galbūt mes esame ant didžiojo evoliucinio šuolio ribos. Kitas būdas išsireikšti, – mes išgyvename iniciaciją, galų gale, ar ne inicijavimas yra perėjimo iš vienos fazės į kitą ritualas? Galbūt žemė mums padeda pakelti šydą, paskatina mus paspartinti energiją ir įgalina pamatyti tikrąją savo prigimtį. Galbūt, kai pamatysime, prisiminsime ir prabusime suvokdami, kas esame iš tikrųjų. Pagaliau galėsime pereiti kaip kolektyvinė sąmonė iš išgyvenimo būsenos į klestėjimo būseną.

Tekstą taisė Kornelija Lukoševičė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: