Alergija Aliuminis Anafilaksija Bakterijos Bešampas Korona Medicinos eksperimentai Pamąstymai PGR testai Skiepai Virusai

Viruso dilema

„General (visuotinis) Motors“, „General (visuotinis) Mills“, „General (visuotinis) Foods“, visuotinis neišmanymas, visuotinė apatija ir visuotinis rūpestingumas renka prezidentus ir kongreso narius ir palaiko juos valdžioje.

– Herbertas Šeltonas

Pagal Džordaną Grantą.

„Abi“ pusės šiuo klausimu klysta ir klysdami klaidina daugumą. Mikrobų teorijos atstovai neteisūs, bet vakcinuotieji taip pat „nesklaido“ jokio užkrato. Bent jau tokio, kuris būtų pagrįstas ne vien tik nuogirdomis ar panika. Nežinojimas nėra pasiteisinimas, nes informacijos amžiuje, nežinojimas yra sąmoningas pasirinkimas.

Tarp mūsų nėra jokio koronės „viruso“. Bent jau tokio, kurio egzistavimas būtų buvęs įrodytas atliktais tyrimais (eksperimentais). Taigi, nėra jokio „virusinio baltymo“, kurį galima būtų „skleisti“ (ar juo UŽSIKRĖSTI).

Niekuomet užkrečiamumo galimybė, nebuvo įrodyta jokiais tyrimais. Niekada, taip, tai yra tiesa ir aš žinau, kad tai prieštarauja tam, ką mums kalė į galvas. Yra daug tai pagrindžiančių publikuotų mokslinių tyrimų, kuriuos kiekvienas gali perskaityti – daugybė jų labai seni. Taip, susileisti lipidų nanodaleles į savo kūną yra pavojinga taip pat kaip ir susileisti mRNR seką, kurios funkcija (jei tokia išvis egzistuoja) nėra žinoma. Tai tikrai nėra įsivaizduojamo viruso „spyglio baltymas“.

Aš lygiai taip pat galiu pasakyti žmonėms, jog susileidus mRNR juose susidarys vienaragio proteinas arba kažkas, dėl ko jiems užaugs elniuko iš Narnijos kanopos.

Negaliu nereaguoti į tokias pasakaites iš ABIEJŲ „pusių“. Judėjimo prieš vakcinas „lyderiai“ ir toliau skleidžia dezinformaciją apie mikrobų „teoriją“ (ne mokslinę teoriją), o žmonės dėl to panikuoja ir stresuoja.

Panika dėl „užkrato skleidimo“ yra tokia pati kaip ir panika dėl „covid“. Žmonės pradeda matyti tai, ką nori matyti, o baimė sukelia visokių rūšių ligas. Nesakau, kad šie žmonės yra „fanatikai“ ir pan., bet jie TIKI partijos šūkiais, panašiai kaip demokratai prieš respublikonus, abi partijos tiki Valstybe, tačiau mes visi gerai žinome, kad tai apskritai yra ginčijamas argumentas. Tai kaip kairys ir dešinys sparnas to paties erelio.

Tiesiog nėra jokios priežasties į jūsų ląsteles švirkšti „nurodymus“ (kaip jos turėtų elgtis). Mūsų organizmai yra išskirtinai unikalūs. O imtis bet kokių priemonių, kad nuslopinti simptomus ir tuo didžiuotis – kai SIMPTOMAI yra tiesiog organizmo gijimo požymiai – yra tipiškas stabų garbinimas.

Nėra abejonių, kad sušvirkščiant į organizmą svetimą šlamštą bus padaryta žala. Tai ir matote. Matote kaip elgiasi organizmas, kai į jį yra sušvirkščiami nuodai.

Kažkada egzistavo senovės medicinos dogma apie „baltymų terapiją“, kuomet žmonėms, kenčiantiems dėl įvairių negalavimų, sušvirkšdavo visokių rūšių baltymų (pieno, bakterinių baltymų ir kt.).

Tyrimus apie tai turėtų būti privaloma perskaityti visiems, kurie skatina svetimo šlamšto sušvirkštimą į organizmą, kadangi juose tiksliai nurodoma, kaip organizmas į tai reaguoja.

Ar reikia keisti žuvytės aplinką ar bandyti žuvytę gydyti vaistais?

Dabar su mRNR ir šiomis nanodalelėmis matysime panašias problemas, tačiau, greičiausiai, daug baisesnes nei paprastas atsakas į baltymą. Tikėtina, kad nanodalelės gali nukeliauti bet kur ir gali būti pasisavintos daugybės įvairių audinių, tokiu būdu sukeldamos žalą.

mRNR, jei bus pripažinta kaip „ne sava“, paskatins organizmą reaguoti, sukeldama įvairias „simptomų“ išraiškas (simptomai tiesiog rodo, kad organizmas kažką daro, kad atsikratytų jam keliama žala).

Mokslininkai teigia, kad į šią mRNR jie įtraukė seką, kurį neleidžia jos atpažinti kaip „ne savos“, bet mes nežinome ar tai tiesa. Tai tik jų teiginys.

Tačiau, dar kartą: kadangi virusų teorija nėra moksliškai patvirtinta – o ji vis dar NEPATVIRTINTA – tuomet visos diskusijos apie vakcinaciją bei skiepų žalą yra niekinės.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Rudienė


Šie vyrai [medikai] svarsto būdus kaip padvigubinti savo pajamas ir pateikia save visuomenei taip, lyg jiems nuošidžiai rūpėtų mūsų vaikų sveikata bei gerovė ir sudaro įspūdį, kad jų pajamas didinančios programos yra skirtos mūsų kūdikių sveikatai ir moksleivių gerovei. Jie yra tokie pat šaltakraujai kaip ir bet kurie nusikaltėliai visoje žemėje. Iš tikrųjų, aš nepažįstu nė vienos kitos klasės nusikaltėlių, kurie gyventų iš kūdikių ir vaikų luošinimo, kankinimo ir žudymo.

– Herbertas Šeltonas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: